МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2012 року N 111

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом МОЗ від 13.12.2011 N 900 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" (Наказ N 900) (далі - План), доповнивши його новою позицією, що додається.

2. Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити оприлюднення внесених змін до Плану на веб-сайті МОЗ України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

 

Міністр

О. В. Аніщенко 

 

Додаток
до наказу МОЗ України
14.02.2012 N 111

ЗМІНИ
доПлану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (Наказ N 900)

N

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

 

Проект наказу МОЗ України і "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

II квартал 2012 року

Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

 

Голова Держслужби
соцзахворювань

Т. А. Александріна

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали