МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 березня 2012 року N 201

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом МОЗ України від 13.12.2011 N 900 (Наказ N 900) (із змінами) (далі - План), доповнивши його новими позиціями, що додаються.

2. Відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити оприлюднення змін до Плану на офіційному веб-сайті МОЗ України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 

Додаток
до наказу МОЗ України
27.03.2012 N 201

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (Наказ N 900)

N з/п

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

 

1

2

3

4

28

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 5 січня 2011 р. N 19"

У зв'язку із зверненням суб'єктів господарювання

Протягом року

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

29

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2011 р. N 932"

Удосконалення державного регулювання цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів

I півріччя 2012 року

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

 

Начальник Управління розвитку
фармацевтичного сектору
галузі охорони здоров'я

Л. В. Коношевич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали