Додаткова копія: Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 червня 2018 року N 622

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

На виконання частин третьої та четвертої статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Унести до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2017 N 1626 (План N 1626), зміни, що додаються.

2. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) забезпечити оприлюднення змін, зазначених у пункті 1 цього наказу, шляхом розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) не пізніше, як у десятиденний строк після їх затвердження та, в установленому порядку, зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
11 червня 2018 року N 622

Зміни до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (План N 1626)

Доповнити План діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2017 N 1626 (План N 1626), пунктом 34 такого змісту:

"

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Строк підготовки регуляторного акта

Назва структурного підрозділу (ЦОВВ та їх структурного підрозділу), що розроблятимуть регуляторний акт

34

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1 - 2 класів закладів загальної середньої освіти"

Створення умов для запровадження використання новостворених варіативних, інноваційних підручників для 1 - 2 класів закладів загальної середньої освіти

червень 2018 р.

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти

"

 

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти

Ю. Г. Кононенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали