ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2012 року N 70

Про внесення змін до Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміни до Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Держкомтелерадіо України від 14 грудня 2011 року N 354, виклавши пункти 3 - 4 у редакції згідно з додатком.

2. Департаменту інформаційної політики (Червак Б. О.) забезпечити:

оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України;

разом з фінансово-економічним департаментом (Бартош Н. В.) та департаментом телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.) забезпечити своєчасне виконання пунктів 3 - 4 Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Кравченка Д. В.

 

Голова
Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 

Додаток
до наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України
16.03.2012 N 70

ЗМІНИ
до Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Центральні органи виконавчої влади, установи та організації, що розроблятимуть регуляторний акт

Строк подання проекту регуляторного акта до Кабінету Міністрів України та строк затвердження проекту регуляторного акта (для власних нормативно-правових актів)

3.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва та трансляції телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробки та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews"

22.12.2011 прийнято Закон України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), у якому передбачено нову бюджетну програму 1701080 "Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews". Головним розпорядником бюджетних коштів за вказаною бюджетною програмою є Держкомтелерадіо України. Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України за бюджетними програмами, здійснення заходів за якими потребує нормативно-правового визначення механізму використання бюджетних коштів, головні розпорядники коштів державного бюджету розробляють проекти порядків використання коштів державного бюджету та забезпечують їх затвердження у терміни, визначені Кабінетом Міністрів України. За рішенням Кабінету Міністрів України порядки використання коштів державного бюджету затверджуються Кабінетом Міністрів України або головним розпорядником коштів державного бюджету за погодженням з Міністерством фінансів України. Про затвердження таких порядків інформується Комітет Верховної Ради України з питань бюджету. У зв'язку з цим виникла необхідність у затвердженні Урядом Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва та трансляції телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробки та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews".

Держкомтелерадіо України, Мінфін України, Мінекономрозвитку України, Мін'юст України

II квартал 2012 року

4.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про державне замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм"

7 травня 2011 року Президентом України підписано Указ Президента України N 559 "Про Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України" (Положення N 559/2011), яким Державний комітет телебачення і радіомовлення України визначено головним у системі центральних органів виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, в інформаційній та видавничій сферах. До сфери управління Держкомтелерадіо України належить 31 державна телерадіоорганізація та 1 радіокомпанія - Національна радіокомпанія України. Одним із ефективних засобів державного регулювання у сфері телебачення і радіомовлення є формування на контрактній (договірній) основі показників та обсягів виробництва і трансляції теле- та радіопрограм, а також розміщення державних контрактів на виробництво і трансляцію зазначених програм. Відповідно до частини першої статті 1 Закону України "Про державне замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб" особливості відносин, що виникають у зв'язку з формуванням і розміщенням державного замовлення на висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування засобами масової інформації, випуском видавничої продукції на умовах державного замовлення, поставками (закупівлею) для пріоритетних державних потреб сільськогосподарської продукції, продовольства, озброєння та військової техніки, а також інших спеціально визначених (специфічних) товарів, регулюються окремими актами законодавства України. На сьогодні порядок формування, розміщення і виконання державного замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм і взаємодії державних замовників та виконавців державного замовлення визначено Положенням про державне замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2004 року N 918. За результатами перевірок Державною фінансовою інспекцією України стану формування та виконання державного замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм було висловлено низку пропозицій та рекомендацій в частині удосконалення існуючого на сьогодні механізму формування державного замовлення у цій сфері. У зв'язку з цим Держкомтелерадіо України підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про державне замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм"

Держкомтелерадіо України, Мінфін України, Мінекономрозвитку України, Мін'юст України

Протягом 2012 року

 

Заступник директора департаменту
інформаційної політики -
начальник відділу
законопроектної роботи

Г. М. Красноступ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали