ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 550

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік

На виконання Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні", з метою забезпечення ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію пріоритетів розвитку регіонів, передбаченої Херсонській області згідно з Порядком та умовами її надання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2011 року N 730 (Постанова N 730), відповідно до статей 23, 78 та 107 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 6, пунктами 2, 3 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 18, частиною четвертою статті 34, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін до показників обласного бюджету на 2011 рік, затверджених рішенням обласної ради від 29 грудня 2010 року N 50, у частині:

- збільшення доходів бюджету розвитку (спеціального фонду) обласного бюджету на 188,8 тис. грн. за рахунок субвенції з міського бюджету м. Херсона обласному бюджету на виконання інвестиційних проектів та спрямування вказаних коштів управлінню капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації на співфінансування реконструкції каналізаційного колектора від КНС-5 до КНС-4 у м. Херсоні, що здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію пріоритетів розвитку регіонів;

- зменшення видатків загального фонду обласного бюджету по Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації з виплати компенсації реабілітованим на суму 0,6 тис. грн. для перерахування субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, районному бюджету Високопільського району на виплату компенсації реабілітованій громадянці Бакай Ф. Т.

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації підготувати відповідний пакет документів щодо змін, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, для надання його обласній раді.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали