МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.03.2012

м. Київ

N 435/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 березня 2012 р. за N 430/20743

Про внесення змін до Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень

Відповідно до статті 4 Закону України "Про виконавче провадження"

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 20 травня 2003 року N 43/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 21 травня 2003 року за N 388/7709 (із змінами), виклавши абзац шостий пункту 2.3 глави 2 у такій редакції:

"повне найменування стягувача та боржника, їх адреси і, у разі наявності, - ідентифікаційний код за ЄДРПОУ для юридичних осіб або реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб (серія та номер паспорта - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);".

2. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

3. Державній виконавчій службі України (Стаднік Г. В.), державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України (Добжанський В. Б.) довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районних, міських (міст обласного значення), районних у містах, міжрайонних та міськрайонних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Державної виконавчої служби України, філій державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України та забезпечити його належне застосування в роботі.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Зеркаль О. В.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
виконавчої служби України

Г. В. Стаднік

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали