ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.11.2011 р. N 721

Про внесення змін до Положення про Головне фінансове управління Херсонської обласної державної адміністрації

З метою приведення у відповідність з Типовим положенням про Головне фінансове управління обласної, Київської міської та фінансове управління Севастопольської міської державної адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 року N 1204, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41, статтею 42 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

Внести зміни до Положення про Головне фінансове управління Херсонської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 4 червня 2010 року N 479, виклавши підпункт 6.25 пункту 6 у новій редакції:

"6.25. Бере участь у розробленні пропозицій з удосконалення структури відповідних місцевих державних адміністрацій, готує пропозиції щодо визначення чисельності працівників, фонду оплати їх праці, витрат на утримання місцевих державних адміністрацій та здійснює контроль за витрачанням цих коштів".

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали