ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Десята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24.02.2012 р. N 10/32

Про внесення змін до Положення про іменні стипендії обласної ради для перспективних, провідних спортсменів та їх тренерів

З метою стимулювання успішних виступів на міжнародній спортивній арені, визнання вагомого внеску в розвиток спорту вищих досягнень та вдосконалення умов отримання іменних стипендій обласної ради для перспективних, провідних спортсменів та їх тренерів, керуючись частиною другою ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1 Внести до Положення про іменні стипендії обласної ради для перспективних, провідних спортсменів та їх тренерів, затвердженого рішенням обласної ради від 03.03.2010 N 34/14, такі зміни:

Розділ 2 "Розміри іменних стипендій" викласти у такій редакції:

"2 Розміри іменних стипендій

2.1 Стипендії встановлюються у відсотках від розміру прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня кожного року, та сплачуються щомісяця:

провідним спортсменам зі складу збірних команд України з олімпійських видів спорту - 15 стипендій у розмірі 160 відсотків;

перспективним спортсменам з олімпійських видів спорту - 45 стипендій у розмірі 75 відсотків;

провідним спортсменам з неолімпійських видів спорту - 7 стипендій у розмірі 130 відсотків;

провідним спортсменам-інвалідам - 7 стипендій у розмірі 160 відсотків;

перспективним спортсменам-інвалідам - 13 стипендій у розмірі 75 відсотків;

тренерам провідних спортсменів з олімпійських видів спорту - 5 стипендій у розмірі 40 відсотків;

тренерам провідних спортсменів - інвалідів - 2 стипендії у розмірі 40 відсотків.

2.2 У разі якщо стипендія визначена у гривнях з копійками, цифри до 0,5 відкидаються, від 0,5 і вище - округляються до однієї гривні".

2 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань науки, освіти, культури, молоді та спорту.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали