РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.07.2011 р. N 338

Про внесення змін до положення про інспекцію якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Рівненської обласної державної адміністрації

Відповідно до статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2000 року N 1568 "Про затвердження Типового положення про інспекцію якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної, Севастопольської міської державної адміністрації" із змінами та доповненнями:

Внести зміни до положення про інспекцію якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 12 травня 2011 року N 236 (Розпорядження N 236), виклавши підпункт 4 пункту 7 у новій редакції:

"4) давати керівникам сільськогосподарських, закупівельних та переробних підприємств і організацій незалежно від форми власності розпорядження (припис) про усунення виявлених порушень вимог стандартів, технічних умов та інших нормативних документів під час виробництва, закупівлі та переробки сільськогосподарської продукції".

 

Голова адміністрації

В. Берташ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали