МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 серпня 2011 року N 549

Про внесення змін до Положення про колегію Міністерства охорони здоров'я України

З метою удосконалення організації роботи колегії Міністерства охорони здоров'я України та приведення Положення про неї у відповідність до законодавства України наказую:

1. Внести до Положення про колегію Міністерства охорони здоров'я України (далі - Положення), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 05.12.2003 N 567 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 21.07.2010 N 610), такі зміни:

1.1. Підпункт 5 пункту 4 Положення викласти у такій редакції:

"5) розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності Міністерства, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я України (далі - інші центральні органи виконавчої влади), підприємств, закладів, установ та організацій, що належать до сфери його управління".

1.2. У тексті Положення слова "урядові органи" в усіх відмінках замінити словами "інші центральні органи виконавчої влади" у відповідному відмінку.

1.3. В абзаці першому пункту 5 Положення слова та знаки "перший заступник Міністра - головний державний санітарний лікар України" вилучити.

1.4. В абзаці першому пункту 5 Положення слова "урядових органів" замінити словами "керівники інших центральних органів виконавчої влади".

1.5. У пункті 33 Положення слова "Управлінням справами" замінити словами "Адміністративно-господарським управлінням".

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали