ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.02.2012 р. N 93

Про внесення змін до Положення про обласну комісію з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу

З метою регулювання, координації та оптимізації основних функцій обласної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, зокрема за спожиті енергоносії, керуючись статтями 6, 13, 16, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до Положення про обласну комісію з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13 березня 2006 року N 236, виклавши пункт 8 у новій редакції:

"8. Організаційною формою роботи комісії є засідання, які проводяться у разі потреби при надходженні від підприємств паливно-енергетичного комплексу документів щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з тепло- та водопостачання, водовідведення.".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали