МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.02.2012

м. Київ

N 68/124

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 лютого 2012 р. за N 306/20619

Про внесення змін до Положення про організацію професійного навчання безробітних за модульною системою

Відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 16.02.2011 N 216-6/11 "Про склад Ради міністрів Автономної Республіки Крим, структуру органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим і внесення змін до деяких нормативно-правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" (Постанова N 216-6/11)

НАКАЗУЄМО:

1. У тексті Положення про організацію професійного навчання безробітних за модульною системою, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти України від 08.07.99 N 113/247, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.08.99 за N 528/3821, слова "Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти" замінити словами "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки", слова "Міністерство праці та соціальної політики" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство соціальної політики України" у відповідних відмінках, слова "Міністерство освіти і науки України" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України" у відповідних відмінках.

2. Виконуючому обов'язки директора Державного центру зайнятості Аглотковій М. М. забезпечити державну реєстрацію наказу в Міністерстві юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра соціальної політики України Надрагу В. І. та першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Суліму Є. М.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр соціальної політики України

С. Тігіпко

Міністр освіти і науки,
молоді та спорту України

Д. Табачник

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова правління Фонду
загальнообов'язкового державного
соціального страхування України
на випадок безробіття

О. Шевчук

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

Спільний представницький орган
всеукраїнських профспілок та
профспілкових об'єднань для ведення
колективних переговорів та соціального
діалогу на національному рівні

Г. В. Осовий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали