НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

06.03.2012

м. Київ

N 373

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 березня 2012 р. за N 451/20764

Про внесення змін до Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств та їх обігу (щодо порядку визначення доходу за облігаціями)

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", з метою вдосконалення діючого порядку здійснення емісії облігацій підприємств Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Унести до розділу I Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств та їх обігу, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 17 липня 2003 року N 322, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 серпня 2003 року за N 706/8027 (у редакції рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 жовтня 2006 року N 1178), такі зміни:

1.1. Підпункт 14 пункту 3 викласти в такій редакції:

"14) розкриття інформації, що міститься у зареєстрованому звіті про результати відкритого (публічного) розміщення облігацій, та у випадку, передбаченому абзацом третім пункту 8 цього розділу, оприлюднення відомостей про розмір відсоткового доходу за облігаціями шляхом опублікування звіту та відомостей про розмір відсоткового доходу у тому самому офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, в якому був опублікований проспект емісії цих облігацій, не пізніше ніж через 15 робочих днів з дати реєстрації звіту про результати розміщення облігацій (серії облігацій);".

1.2. Пункт 8 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Емітент може визначити розмір відсоткового доходу за відсотковими облігаціями, щодо яких прийнято рішення про відкрите (публічне) розміщення, під час розміщення, у межах, визначених рішенням про відкрите (публічне) розміщення та проспектом емісії облігацій".

2. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів (А. Папаіка) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Петрашка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра економічного
розвитку і торгівлі України -
керівник апарату

В. П. Павленко

Міністр регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального
господарства України

А. М. Близнюк

Голова Державного агентства
земельних ресурсів України

С. М. Тимченко

 

Протокол засідання Комісії
від 6 березня 2012 р. N 10

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали