КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 серпня 2011 р. N 858

Київ

Про внесення змін до Положення про Раду з питань професійної орієнтації населення

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Раду з питань професійної орієнтації населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 січня 2009 р. N 28 "Про утворення Ради з питань професійної орієнтації населення" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 5, ст. 132), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 серпня 2011 р. N 858

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Раду з питань професійної орієнтації населення

1. У пункті 1 слова "постійно діючим" виключити.

2. Пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Рада утворюється у складі голови, трьох заступників голови та членів Ради, які здійснюють свої повноваження і обов'язки на громадських засадах.

Головою Ради є Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики.

До складу Ради входять по одному заступнику Міністра соціальної політики, Міністра освіти і науки, молоді та спорту, Міністра фінансів, Міністра економічного розвитку і торгівлі, Міністра охорони здоров'я, Голови Держмолодьспорту, директора Державного центру зайнятості, а також академік-секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук, вісім представників всеукраїнських профспілок, їх об'єднань, всеукраїнських громадських організацій, інших об'єднань громадян і вісім представників всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців за їх згодою.".

3. В абзаці другому пункту 6 слова "заступник Міністра праці та соціальної політики" замінити словами "заступник Міністра соціальної політики", а слова "Академію педагогічних наук" замінити словами "Національну академію педагогічних наук".

4. В абзаці третьому пункту 9 слова "Академію педагогічних наук" замінити словами "Національну академію педагогічних наук".

5. У пункті 12 слово "Мінпраці" замінити словом "Мінсоцполітики".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали