КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2012 р. N 283

Київ

Про внесення змін до Положення про службу державної охорони природно-заповідного фонду України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про службу державної охорони природно-заповідного фонду України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2000 р. N 1127 (Офіційний вісник України, 2000 р., N 29, ст. 1221; 2009 р., N 69, ст. 2384), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 квітня 2012 р. N 283

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про службу державної охорони природно-заповідного фонду України

1. Пункт 1 та абзаци перший і другий пункту 2 після слів "зоологічних парків" доповнити словами ", парків - пам'яток садово-паркового мистецтва".

2. Пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. Управління службою держохорони здійснює Мінприроди.".

3. У пункті 5:

абзац другий після слів "зоологічних парків" доповнити словами ", парків - пам'яток садово-паркового мистецтва";

доповнити пункт абзацами такого змісту:

"забезпечує додержання режиму територій та об'єктів природно-заповідного фонду, у тому числі додержання вимог проектів організації територій та об'єктів чи проектів утримання та реконструкції об'єктів природно-заповідного фонду, на всій його території;

забезпечує проведення роз'яснювальної роботи щодо необхідності збереження особливо цінних природних комплексів та об'єктів.".

4. Пункт 6 після абзацу сьомого доповнити новими абзацами такого змісту:

"безперешкодно обстежувати стан природних комплексів та об'єктів, що розташовуються в межах територій природно-заповідного фонду;

одержувати в установленому законодавством порядку безоплатно від відповідних державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, документи і матеріали, що стосуються питань збереження та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду;".

У зв'язку з цим абзаци восьмий - дванадцятий вважати відповідно абзацами десятим - чотирнадцятим.

5. Додаток до Положення викласти у такій редакції:

"Додаток
до Положення
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 5 квітня 2012 р. N 283)

ПЕРЕЛІК
підрозділів і посад працівників, які входять до складу служби
державної охорони природно-заповідного фонду України

Служба державної охорони природного заповідника, біосферного заповідника, національного природного парку, регіонального ландшафтного парку:

директор;

головний природознавець;

відділ (сектор) державної охорони природно-заповідного фонду;

начальник філіалу;

начальник природоохоронного науково-дослідного відділення та його заступник, начальник станції пожежної (природоохоронної), майстер станції пожежної (природоохоронної);

інженер з охорони природних екосистем, інженер з охорони тваринного світу;

майстер з охорони природи, інспектор з охорони природно-заповідного фонду, пожежний (респіраторник), спостерігач-пожежний.

Служба державної охорони ботанічного саду, дендрологічного парку, зоологічного парку, парку - пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення:

директор;

відділ державної охорони природно-заповідного фонду;

начальник відділу державної охорони природно-заповідного фонду та його заступник, інженер з охорони природних екосистем, інженер з охорони тваринного світу, інспектор з охорони природно-заповідного фонду.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали