Про внесення змін до Положення про територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників Луганської області

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 22 грудня 2011 року N 1708

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Луганській області
26 грудня 2011 р. за N 107/1199

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 N 767 "Про утворення територіальних органів Державної інспекції техногенної безпеки" (Постанова N 767), у зв'язку з передачею повноважень щодо забезпечення діяльності територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників Луганської області (далі - Атестаційна комісія) від Головного управління МНС України в Луганській області Головному управлінню Держтехногенбезпеки у Луганській області:

1. Внести до Положення про територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників Луганської області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.09.2005 N 709, зареєстрованого в Луганському обласному управлінні юстиції 16.09.2005 за N 42/751, такі зміни:

пункт 1.3 викласти у такій редакції: "1.3 До складу Атестаційної комісії включаються представники Головного управління Держтехногенбезпеки у Луганській області, Головного управління МНС України в Луганській області, територіального управління Держгірпромнагляду у Луганській області, місцевих органів виконавчої влади.

Головою Атестаційної комісії та його заступником за посадою є відповідно начальник Головного управління Держтехногенбезпеки у Луганській області та його заступник.

Її персональний склад затверджує голова обласної держадміністрації";

абзац третій підпункту 3.2 пункту 3 виключити;

пункт 4.1 викласти у такій редакції: "4.1 Роботу Атестаційної комісії забезпечує управління державного нагляду з питань техногенної безпеки Головного управління Держтехногенбезпеки у Луганській області (далі - Управління)";

у пункті 4.7 у другому реченні слово "Підрозділу" замінити словом "Управління".

2. Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті "Наша газета".

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Кушелева А. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження у газеті "Наша газета".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Лозовського Е. М.

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали