Про внесення змін до Положення про управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 3 лютого 2012 року N Р-46/0/3-12

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
17 лютого 2012 р. за N 7/1741

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про захист персональних даних", з метою забезпечення захисту персональних даних:

1. Внести зміни до Положення про управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.02.2008 N Р-44/0/3-08 "Про затвердження Положення про управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 29.02.2008 за N 6/1481 (зі змінами та доповненнями), доповнивши пункт 4 підпунктом 4.56 такого змісту:

"4.56. Забезпечує в межах своїх повноважень в установленому порядку реалізацію державної політики у сфері захисту персональних даних, врегулювання відносин, пов'язаних з їх захистом під час обробки".

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Ступака І. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали