КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.09.2011 р. N 977

Про внесення змін до Положення про відділ забезпечення доступу до публічної інформації Київської обласної державної адміністрації

Відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

Внести до Положення про відділ забезпечення доступу до публічної інформації Київської обласної державної адміністрації (далі - Положення), затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 29.07.2011 N 787 "Про затвердження Положення про відділ забезпечення доступу до публічної інформації Київської обласної державної адміністрації" (Розпорядження N 787), такі зміни:

1. Пункт 12 Положення викласти в такій редакції:

"12. Відділ є неприбутковою бюджетною установою, утримується за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на утримання облдержадміністрації.".

2. Пункт 16 Положення викласти в такій редакції:

"16. Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс та кошторис, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки і штампи.".

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали