ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.08.2011 р. N 1087

Про внесення змін до Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Луганська обласна державна адміністрація та її структурні підрозділи

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

внести до Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Луганська обласна державна адміністрація та її структурні підрозділи, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.07.2011 N 851, такі зміни:

1. Доповнити Порядок пунктами 2.4, 2.5 такого змісту:

"2.4. Самостійні структурні підрозділи облдержадміністрації, структурні підрозділи апарату облдержадміністрації, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, районні держадміністрації, які є розробниками проектів нормативно-правових актів облдержадміністрації, повинні не пізніше ніж за 21 робочий день до дати їх розгляду з метою прийняття надавати загальному відділу апарату облдержадміністрації ці проекти в електронному та паперовому вигляді для оприлюднення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

2.5. Загальний відділ апарату облдержадміністрації розміщує проекти нормативно-правових актів облдержадміністрації на офіційному веб-сайті облдержадміністрації протягом доби з дня отримання цих проектів від розробників".

2. У Додатку 1 "Перелік публічної інформації, яка підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті облдержадміністрації":

у пункті 4 у позиції "Відповідальні виконавці" слова "самостійні структурні підрозділи облдержадміністрації, її апарату, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, районні держадміністрації, які є їх розробниками" замінити на слова "загальний відділ апарату облдержадміністрації", у позиції "Строк оприлюднення" слова "невідкладно, але не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду" замінити на слова "протягом доби з дня отримання від розробників".

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали