ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.02.2012 р. N 97

Про внесення змін до Порядку подання звернень до обласної державної адміністрації щодо формування обласного бюджету, внесення змін до нього та виділення додаткових коштів

Керуючись частиною третьою статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), статтею 6, пунктами 1, 3 статті 18, пунктами 1, 7 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до Порядку подання звернень до обласної державної адміністрації щодо формування обласного бюджету, внесення змін до нього та виділення додаткових коштів, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2011 року N 96, замінивши у пункті 3 цифру та слово "30 днів" цифрою та словом "45 днів", у пункті 5 слово "десятиденний" словом "двадцятип'ятиденний".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали