Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на посади державних та головних тренерів штатної команди національних збірних команд України з видів спорту

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

13.12.2018

м. Київ

N 5697

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 січня 2019 р. за N 48/33019

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на посади державних та головних тренерів штатної команди національних збірних команд України з видів спорту

Відповідно до частини першої статті 37 Закону України "Про фізичну культуру і спорт"

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 4 розділу V Порядку проведення конкурсу на посади державних та головних тренерів штатної команди національних збірних команд України з видів спорту, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 серпня 2014 року N 2624 (Порядок N 2624), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 серпня 2014 року за N 1025/25802, викласти в такій редакції:

"4. Основним завданням комісії є підготовка пропозиції щодо зарахування на посаду державного або головного тренера штатної команди національних збірних команд України з видів спорту. Рішення про укладання трудового договору (контракту) з кандидатом приймає Міністр молоді та спорту України з урахуванням пропозицій національних спортивних федерацій та фізкультурно-спортивних товариств.".

2. Департаменту олімпійського спорту подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства молоді та спорту України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Міністра молоді та спорту України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Міністр молоді та спорту України

І. Жданов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали