ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.12.2011 р. N 1655

Про внесення змін до Порядку розроблення регіональних цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання

Відповідно до статей 6, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з урахуванням статті 4 Закону України "Про державні цільові програми":

внести до Порядку розроблення регіональних цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання (далі - Порядок), затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.03.2007 N 293, такі зміни:

1. Доповнити пункт 1.2 розділу 1 Порядку абзацом третім такого змісту:

"Регіональна цільова програма повинна узгоджуватись зі щорічною програмою економічного і соціального розвитку області".

2. Доповнити пункт 7.2 розділу 7 Порядку абзацами четвертим та п'ятим такого змісту:

"Проект рішення обласної ради, яким вносяться зміни щодо збільшення обсягу фінансування заходів, передбачених Програмою, погоджений з Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації та юридичним відділом апарату облдержадміністрації, подається його розробником до Головного управління економіки облдержадміністрації в строк не пізніше 10 днів до дня подання цього проекту рішення на реєстрацію до виконавчого апарату обласної ради.

Після отримання проекту рішення обласної ради, яким вносяться зміни до регіональної цільової програми щодо збільшення обсягу фінансування передбачених нею заходів, Головне управління економіки облдержадміністрації готує в установленому порядку проект рішення обласної ради щодо внесення відповідних змін до щорічної програми економічного і соціального розвитку області з метою узгодження цих програм".

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали