ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.07.2011 р. N 456

Про внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету для надання підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам на період до 2015 року

У зв'язку зі змінами в законодавстві, керуючись статтею 6, пунктами 3, 5 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін до Порядку використання коштів обласного бюджету для надання підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам на період до 2015 року, затвердженого рішенням обласної ради від 29 грудня 2010 року N 54, виклавши пункт 4 в наступній редакції:

"4. Рішення про надання фінансової підтримки для компенсації вартості реєстрації сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів приймає регіональна комісія з проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які мають право на фінансову підтримку за рахунок коштів державного бюджету, що утворена наказом Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації від 4 липня 2011 року N 69 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 року N 272 (Постанова N 272)".

2. Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації забезпечити підготовку пакета документів щодо внесення змін до зазначеного Порядку для направлення на розгляд обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали