КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 жовтня 2011 р. N 1061

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо запобігання катастрофі техногенного характеру на державному підприємстві "Горлівський хімічний завод"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо запобігання катастрофі техногенного характеру на державному підприємстві "Горлівський хімічний завод", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 р. N 320 (Постанова N 320) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 24, ст. 985), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 жовтня 2011 р. N 1061

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо запобігання катастрофі техногенного характеру на державному підприємстві "Горлівський хімічний завод" (Постанова N 320)

1. В абзаці другому пункту 1 слова "Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном" замінити словом "Мінекономрозвитку".

2. У пункті 3:

абзац перший викласти у такій редакції:

"3. Бюджетні кошти спрямовуються лише за умови дотримання вимог пункту 5 цього Порядку на виконання:";

в абзаці другому слова "розроблення технічної документації на" замінити словами "проектних робіт з";

в абзаці третьому слова "виконання робіт з" замінити словами "робіт згідно з проектною документацією щодо".

3. У пункті 6 слова "розроблення технічної документації на" замінити словами "виконання проектних робіт з".

4. У пункті 9 слова "облік зобов'язань" і "у порядку, встановленому Державною казначейською службою" замінити відповідно словами "облік бюджетних зобов'язань" і "в установленому законодавством порядку".

5. Пункт 10 виключити.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали