КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 січня 2012 р. N 57

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2011 р. N 369 (Постанова N 369) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 26, ст. 1076), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2012 р. N 57

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин (Постанова N 369)

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, фінансова підтримка пропаганди української освіти за кордоном" (далі - бюджетні кошти) для здійснення заходів з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.".

2. У пункті 3:

в абзаці третьому слово "молодшого" виключити;

в абзаці четвертому слово "початкової" замінити словом "основної".

3. Пункти 4 і 5 викласти в такій редакції:

"4. Бюджетні кошти використовуються для виготовлення (придбання) та розповсюдження в регіонах, у яких проживають представники національних меншин, книжкових видань, призначених для позакласного читання учнів основної школи, мовами навчання яких є мови національних меншин (далі - видання).

5. Головний розпорядник бюджетних коштів визначає наклади та асортимент видань з урахуванням потреби у забезпеченні відповідних регіонів літературою для позакласного читання мовами національних меншин.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали