КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 січня 2012 р. N 76

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 181 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 18, ст. 566; 2011 р., N 18, ст. 768, N 88, ст. 3206), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 січня 2012 р. N 76

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів", на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів (далі - бюджетні кошти).".

2. Абзац другий пункту 3 після слів "у тому числі" доповнити словами "навчальної літератури (видань) для поповнення шкільних бібліотечних фондів та".

3. В абзаці першому пункту 4 слова "Державної казначейської служби" замінити словом "Казначейства".

4. Абзац другий пункту 8 викласти у такій редакції:

"Розпорядник бюджетних коштів здійснює закупівлю товарів, робіт і послуг, пов'язаних з виданням, придбанням, зберіганням та доставкою підручників і посібників.".

5. У тексті Порядку слова "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту" у всіх відмінках замінити словом "МОНмолодьспорт" у відповідному відмінку, а слова "робіт і послуг" - словами "товарів, робіт і послуг".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали