КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 р. N 112

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. N 120 (Постанова N 120) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 12, ст. 522), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 лютого 2012 р. N 112

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах (Постанова N 120)

1. Пункти 1 і 2 викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на розробку нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування завдань, визначених у розділах I і II плану заходів з подальшого розвитку вітчизняного виробництва технічних та інших засобів реабілітації на 2008 - 2013 роки (далі - план заходів), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 575, - із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 р. N 573 (Розпорядження N 573-р), та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах.".

2. Абзац перший пункту 3 викласти в такій редакції:

"Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики, відповідальним виконавцем - Фонд соціального захисту інвалідів.".

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали