КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 березня 2012 р. N 173

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реформування та розвитку державних підприємств "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова" та "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реформування та розвитку державних підприємств "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова" та "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. N 186 (Постанова N 186) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 16, ст. 674), такі зміни:

в абзаці другому пункту 1 та абзаці першому пункту 3 слова "Державне космічне агентство" замінити словом "ДКА";

пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:

"на погашення бюджетної кредиторської заборгованості, яка виникла у попередні роки та бюджетні зобов'язання за якою зареєстровані в органах Казначейства.";

пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється у порядку, встановленому законодавством.".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали