КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 березня 2012 р. N 178

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання боргових зобов'язань за кредитом, залученим державним підприємством "Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту" під державну гарантію

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання боргових зобов'язань за кредитом, залученим державним підприємством "Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту" під державну гарантію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. N 209 (Постанова N 209) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 18, ст. 746), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 березня 2012 р. N 178

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання боргових зобов'язань за кредитом, залученим державним підприємством "Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту" під державну гарантію (Постанова N 209)

1. У пункті 1 слова "залученим державним підприємством" замінити словами "залученим ДП".

2. В абзаці першому пункту 2 слова "Міністерство екології та природних ресурсів" замінити словом "Мінприроди", а слова "Державне агентство водних ресурсів" - словом "Держводагентство".

3. У пункті 5 слова "облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби," замінити словами "облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства", а слова "у порядку, встановленому Державною казначейською службою" - словами "в установленому законодавством порядку".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали