КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 березня 2012 р. N 195

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 398 (Постанова N 398) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 28, ст. 1182), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2012 р. N 195

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах (Постанова N 398)

1. Абзац перший пункту 1 викласти у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, а саме оснащення новітніми приладами контролю за параметрами шахтної атмосфери та засобами контролю параметрів дегазації" (далі - бюджетні кошти).".

2. Пункт 4 доповнити абзацом такого змісту:

"Розподіл бюджетних коштів за витратами капітального характеру між підприємствами здійснюється пропорційно співвідношенню планових обсягів видобутку вугілля на поточний рік кожного підприємства до планового сумарного обсягу його видобутку та з урахуванням зазначених критеріїв.".

3. У пункті 7 після слова "облік" доповнити словом "бюджетних", а слова "у порядку, встановленому Державною казначейською службою" замінити словами "в установленому законодавством порядку".

4. У тексті Порядку слова "Міністерство енергетики та вугільної промисловості" в усіх відмінках замінити словом "Міненерговугілля".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали