КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 березня 2012 р. N 240

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2010 р. N 574 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 53, ст. 1769; 2011 р., N 22, ст. 916, N 93, ст. 3377), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2012 р. N 240

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал"

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка Національного камерного ансамблю "Київські солісти" та створення Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал", фінансова підтримка інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник Президента України" для фінансової підтримки Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" (далі - бюджетні кошти).".

2. Пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:

"Бюджетні кошти використовуються Державним управлінням справами у межах відповідних бюджетних призначень з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.".

3. Пункт 5 виключити.

4. Пункт 7 викласти у такій редакції:

"7. Відображення у первинному і бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали