КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2012 р. N 275

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки державного підприємства "Національний центр Олександра Довженка"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки державного підприємства "Національний центр Олександра Довженка", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. N 656 (Постанова N 656) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 46, ст. 1891), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 квітня 2012 р. N 275

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки державного підприємства "Національний центр Олександра Довженка" (Постанова N 656)

1. У пункті 1 слова "Фінансова підтримка державного підприємства "Національний центр Олександра Довженка" замінити словами "Створення та розповсюдження національних фільмів, фінансова підтримка державного підприємства "Національний центр Олександра Довженка", для надання фінансової підтримки державного підприємства "Національний центр Олександра Довженка".

2. Пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. Бюджетні кошти використовуються для підтримки діяльності Національного центру під час виконання його статутних завдань з метою сприяння збереженню та популяризації творів кіномистецтва.".

3. Пункт 8 виключити.

4. Пункт 13 викласти в такій редакції:

"13. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали