КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2012 р. N 272

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 400 (Постанова N 400) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 28, ст. 1184), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 квітня 2012 р. N 272

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти" (Постанова N 400)

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка Національного камерного ансамблю "Київські солісти" та створення Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал", фінансова підтримка інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник Президента України" (далі - бюджетні кошти), для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти".".

2. Пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:

"Бюджетні кошти використовуються Державним управлінням справами у межах відповідних бюджетних призначень з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.".

3. Пункти 5 і 7 викласти у такій редакції:

"5. Обсяг фінансової підтримки, який виділяється Ансамблю як національному художньому колективу, що не має будівель (споруд, приміщень) для публічного виконання творів музичного мистецтва, для покриття витрат, не забезпечених власними доходами, не повинен перевищувати 98 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за підсумками року.";

"7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.".

4. Пункт 8 доповнити абзацом такого змісту:

"Ансамбль перераховує надлишково одержані бюджетні кошти не пізніше ніж за 10 днів до закінчення року, що підтверджується органом Казначейства.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали