КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 березня 2012 р. N 279

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. N 236 (Постанова N 236) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 20, ст. 823, N 56, ст. 2244, N 95, ст. 3454), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 березня 2012 р. N 279

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості (Постанова N 236)

1. У пункті 1 слова і цифри "Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості, у тому числі погашення заборгованості за спожиту у минулих періодах електричну енергію у сумі 541000 тис. гривень" замінити словами "Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості".

2. У пункті 4:

1) в абзаці четвертому слово "фінансування" виключити;

2) абзац п'ятий викласти в такій редакції:

"виконання бюджетних зобов'язань минулих років, взятих на облік в органах Казначейства.";

3) абзаци шостий і сьомий виключити.

3. У підпункті 3 пункту 5 слово "фінансування" виключити.

4. У пункті 6:

1) у першому реченні абзацу першого слова "Міністерством економічного розвитку та торгівлі" замінити словом "Мінекономрозвитку";

2) в абзаці сьомому слово "фінансується" замінити словом "здійснюється".

5. Пункт 7 виключити.

6. Пункт 8 викласти в такій редакції:

"8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.".

7. У тексті Порядку слова "Міністерство енергетики та вугільної промисловості" в усіх відмінках замінити словом "Міненерговугілля" у відповідному відмінку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали