МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

26.01.2012

м. Київ

N 27

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2012 р. за N 216/20529

Про внесення змін до Порядку взаємодії Міністерства екології та природних ресурсів України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України

Відповідно до статті 18 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI) та пункту 10 Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 452 (Указ N 452/2011), з метою забезпечення спрямування та координації діяльності центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України,

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Порядку взаємодії Міністерства екології та природних ресурсів України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.10.2011 N 380 (Порядок N 380), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.11.2011 за N 1265/20003 (далі - Порядок), такі зміни:

1.1. Пункт 8.1 розділу VIII після абзацу чотирнадцятого доповнити новим абзацом п'ятнадцятим такого змісту:

"й) звіт про стан претензійно-позовної роботи двічі на місяць (до 15 та останнього числа звітного місяця) за формою, наведеною в додатку до цього Порядку".

У зв'язку з цим абзац п'ятнадцятий вважати відповідно абзацом шістнадцятим.

1.2. Доповнити Порядок додатком, що додається.

2. Головам Державної екологічної інспекції, Державної служби геології та надр, Державного агентства водних ресурсів, Державного агентства екологічних інвестицій довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів і забезпечити його виконання.

3. Юридичному департаменту (Роменський Д. В.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 

Додаток
до Порядку взаємодії Міністерства екології та природних ресурсів України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України

N з/п

N справи, дата порушення провадження по справі

Позивач

Відповідач

Третя особа

Предмет спору

Ціна позову

Результати розгляду справи

Примітка

суд першої інстанції (дата, найменування суду, результати розгляду)

суд апеляційної інстанції (дата, найменування суду, результати розгляду)

суд касаційної інстанції (дата, найменування суду, результати розгляду)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

I. Інформація щодо позовів, поданих центральним органом виконавчої влади (у тому числі позови органів прокуратури в інтересах держави в особі центрального органу виконавчої влади; справи, в яких центральний орган виконавчої влади є третьою особою, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, або третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору та виступає на стороні позивача)

1. Справи адміністративної юрисдикції щодо вирішення публічно-правових спорів

1.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з господарських правовідносин

2.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з трудових правовідносин

3.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Інші

4.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. Інформація щодо позовів, поданих до центрального органу виконавчої влади (у тому числі справи, в яких центральний орган виконавчої влади є третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору та виступає на стороні відповідача)

1. Справи адміністративної юрисдикції щодо вирішення публічно-правових спорів

1.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з господарських правовідносин

2.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Справи щодо розгляду спорів, що виникають з трудових правовідносин

3.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Інші

4.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


* До кожної справи, що зазначена в таблиці, разово додаються копія позовної заяви та ухвала суду про відкриття провадження у справі.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали