ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 19 грудня 2017 року N 268

Київ

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року N 66

До Центральної виборчої комісії 15 грудня 2017 року надійшли подання Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області та Городнянської районної державної адміністрації Чернігівської області стосовно зміни адрес приміщень для голосування та адрес приміщень дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць N 510683 та N 740158, що існують на постійній основі, через виникнення обставин, які унеможливлюють їх використання для організації голосування та розміщення вказаних комісій.

За таких обставин та з метою забезпечення організації і проведення голосування громадян України на перших виборах депутатів Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області, Городнянської міської ради Городнянського району Чернігівської області та відповідних селищного, міського голів 24 грудня 2017 року, згідно з частиною шостою статті 19 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), Порядком утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року N 11 (Порядок N 11), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 71 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року N 66 "Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі" (Постанова N 66) (із змінами), згідно з додатками 1*, 2*.


* Не наводяться.

2. Головам Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області та Городнянської районної державної адміністрації Чернігівської області вжити заходів щодо забезпечення невідкладного інформування виборців, включених до списків виборців на відповідних виборчих дільницях, про зміни, внесені цією постановою.

3. Цю постанову разом із відповідним додатком надіслати Одеській та Чернігівській обласним державним адміністраціям для доведення до відома Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області та Городнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

М. ОХЕНДОВСЬКИЙ
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали