Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. N 15

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 лютого 2020 р. N 70

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. N 15

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. N 15 "Питання оплати праці працівників державних органів" (Постанова N 15) (Офіційний вісник України, 2017 р., N 9, ст. 284) - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 р. N 16 (Постанова N 16), зміни, що додаються.

2. Керівникам державних органів забезпечити визначення посадових окладів для державних службовців, які здійснюють підготовку висновків щодо проектів нормативно-правових актів та/або проводять фахову, наукову, юридичну експертизу проектів таких актів, та державних службовців, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, роботи щодо розроблення програмного забезпечення, адміністрування баз даних, впровадження та підтримки новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, виключно в межах фондів заробітної плати, затверджених у кошторисах.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2020 року.

 

Прем'єр-міністр України

О. ГОНЧАРУК

Інд. 81

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 лютого 2020 р. N 70

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. N 15 (Постанова N 15)

1. Пункт 5 приміток до схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2020 році, затвердженої зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

"5. Посадові оклади державних службовців Офісу Президента України, допоміжних, консультативно-дорадчих органів, утворених Президентом України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, апарату Рахункової палати, Офісу Генерального прокурора визначаються відповідно до цієї схеми з коефіцієнтом 1,3.

Посадові оклади керівних працівників, державних експертів, головних та провідних спеціалістів, які здійснюють підготовку висновків щодо проектів нормативно-правових актів та/або проводять фахову, наукову, юридичну експертизу проектів таких актів, та державних службовців, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, роботи щодо розроблення програмного забезпечення, адміністрування баз даних, впровадження та підтримки новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, Апараті Ради національної безпеки і оборони України, визначаються відповідно до цієї схеми з коефіцієнтом 1,3, а в Апараті Верховної Ради України, Офісі Президента України, Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини - відповідно до цієї схеми з коефіцієнтом 1,45.

Під час підвищення посадових окладів державних службовців застосовується один з коефіцієнтів, передбачених цією приміткою.

Передбачене цією приміткою підвищення посадових окладів не застосовується до фахівців з питань реформ Офісу Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України.".

2. У переліку посад державної служби, що прирівнюються до відповідних підкатегорій, затвердженому зазначеною постановою, у графі "Посади державних службовців, що прирівнюються до відповідних підкатегорій" у позиції "Б3 Посади керівників підрозділів у складі самостійних структурних підрозділів державних органів" слова "(експертних груп, головних управлінь директоратів, департаментів, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, управлінь, інспекцій, відділів, відділень, секторів)" замінити словами "(експертних груп, головних управлінь, управлінь, інспекцій, відділів, відділень, секторів)", а слова "керівники підрозділів у складі самостійних структурних підрозділів і їх заступники Офісу Президента України, допоміжних, консультативно-дорадчих органів, утворених Президентом України, крім керівників головних управлінь у складі директоратів Офісу Президента України та їх заступників" - словами "керівники та заступники керівників експертних груп, експертних підгруп, управлінь, відділів, секторів у складі самостійних структурних підрозділів Офісу Президента України, керівники підрозділів у складі самостійних структурних підрозділів і їх заступники допоміжних, консультативно-дорадчих органів, утворених Президентом України".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали