КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 2011 р. N 1040

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2011 р. N 280

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2011 р. N 280 "Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів та наукових установ" (Постанова N 280) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 23, ст. 957) такі зміни:

1. Пункт 1 після абзацу третього доповнити абзацом такого змісту: "Національної металургійної академії (м. Дніпропетровськ) шляхом виділення з її складу Криворізького металургійного факультету та приєднання його до Криворізького державного університету як структурного підрозділу.".

У зв'язку з цим абзац четвертий вважати абзацом п'ятим.

2. Пункт 2 після слів "імені Вадима Гетьмана" доповнити словами "та Криворізького металургійного факультету Національної металургійної академії".

3. У пункті 3 слова "Науково-дослідного гірничорудного інституту і Українського державного науково-дослідного інституту безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості" замінити словами "державних підприємств "Науково-дослідний гірничорудний інститут" та "Науково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали