НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 2011 року N 1947

м. Київ

Про внесення змін до постанови НКРЕ від 11.08.2011 N 1429

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", ураховуючи звернення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Доповнити постанову НКРЕ від 11.08.2011 N 1429 "Про перерахування коштів" (Постанова N 1429) новими пунктами такого змісту:

"4. Кошти, недоотримані постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом унаслідок проведення розрахунків відповідно до пункту 2 цієї постанови, установи уповноваженого банку перераховують рівномірними частинами при здійсненні розподілу за рахунок коштів, які надходять від інших споживачів електричної енергії шляхом збільшення суми коштів, яка перераховується на поточний рахунок постачальника електричної енергії, та відповідного зменшення суми коштів, яка перераховується на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії:

для розрахунків, проведених у серпні - вересні 2011 року, - починаючи з 17 жовтня 2011 року по 31 грудня 2012 року (включно);

для розрахунків, проведених у наступні місяці, - починаючи з першого банківського дня місяця, наступного після перерахування коштів, по 31 грудня 2012 року (включно).

Розподіл коштів здійснюється за нормативом відрахувань коштів місяця, у якому здійснено перерахування коштів відповідно до пункту 2 цієї постанови.

5. Сума коштів, недоотримана постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом відповідно до пункту 2 цієї постанови, розраховується як різниця між сумою, яка повинна перераховуватися у місяці проведення перерахування коштів відповідно до пункту 2 цієї постанови на поточний рахунок постачальника електричної енергії за регульованим тарифом без урахування пункту 2 цієї постанови, та сумою, яка перерахована в розрахунковому місяці на поточний рахунок постачальника електричної енергії за регульованим тарифом з урахуванням пункту 2 цієї постанови.

6. У разі, якщо сума коштів, яка перераховується на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії, недостатня для повернення коштів, недоотриманих постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом відповідно до пункту 2 цієї постанови, недоперерахована сума повертається на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом при розподілі коштів у наступні банківські дні до повного її повернення".

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали