Додаткова копія: Про внесення змін до постанови НКРЕ від 12 липня 2012 року N 889

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2017 року N 835

м. Київ

Про внесення змін до постанови НКРЕ від 12 липня 2012 року N 889

Відповідно до законів України "Про ринок електричної енергії (Закон N 2019-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та статті 15 Закону України "Про електроенергетику", ураховуючи рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 25 жовтня 2016 року (пункт 7 протоколу N 19) та звернення ДП "НАЕК "Енергоатом" (лист від 10 листопада 2016 року N 16304/04), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 12 липня 2012 року N 889 "Про купівлю електричної енергії виробниками електричної енергії" (Постанова N 889) такі зміни:

1) доповнити пункт 1 новим абзацом такого змісту:

"Обсяг споживання електричної енергії електроустановками, що розташовані на площадці вимірювання, де виробляється електрична енергія, для об'єктів електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), визначається відповідно до Порядку комерційного обліку електричної енергії виробленої на об'єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 04 квітня 2017 року N 472 (Порядок N 472).";

2) у пункті 3:

в абзаці третьому слова "ВАТ "Укргідроенерго" замінити словами "ПАТ "Укргідроенерго";

абзац четвертий викласти в такій редакції:

"Вартість купованої електричної енергії, необхідної для заповнення водосховищ Ташлицької ГАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" і Дністровської ГАЕС ПАТ "Укргідроенерго", для власних потреб Ташлицької ГАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" у разі відсутності виробітку електричної енергії Ташлицькою ГАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" та для власних потреб Дністровської ГАЕС ПАТ "Укргідроенерго" у разі відсутності виробітку електричної енергії Дністровською ГАЕС ПАТ "Укргідроенерго", формується за механізмом, визначеним Правилами Оптового ринку електричної енергії України (Постанова N 1028), які є Додатком 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України, для постачальників, які здійснюють купівлю електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України з метою продажу її споживачам на території України.".

2. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали