ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Тридцять перша сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 27.08.2010 р. N 1185

Про внесення змін до Програми "Турбота" щодо посилення соціального захисту малозабезпечених категорій громадян у 2010 році

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою надання допомоги громадянам, постраждалим внаслідок стихійного лиха та підтоплень, обласна рада вирішила:

1. Внести такі зміни до Програми "Турбота" щодо посилення соціального захисту малозабезпечених категорій громадян у 2010 році, затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2009 року N 1032:

1.1 Розділ "Напрями реалізації Програми" доповнити абзацом такого змісту: "надання одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від стихійного лиха та підтоплень".

1.2 Абзац перший розділу "Фінансове забезпечення Програми" викласти у такій редакції: "фінансування заходів програми здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету, інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Загальний обсяг фінансування Програми становить 13956,2 тис. грн., у тому числі:".

1.3 Розділ "Фінансове забезпечення Програми" доповнити абзацом такого змісту: "надання матеріальної допомоги особам, які постраждали від стихійного лиха та підтоплень, у сумі 500,0 тис. гривень".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Качура І. І. та постійну комісію обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення (Адамчук О. І.).

 

Голова ради

М. Кічковський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали