МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 серпня 2011 року N 511

Про внесення змін до Регламенту роботи апарату МОЗ України

З метою удосконалення порядку організації та проведення апаратних нарад в МОЗ України наказую:

1. Унести до пункту 5.2 Регламенту роботи апарату МОЗ України, затвердженого наказом МОЗ України від 29.12.2007 N 884 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 07.02.2011 N 70 (Наказ N 70)), такі зміни.

1.1. У підпункті 5.2.1 цифри "1000" замінити на цифри "900".

1.2. Абзац шостий підпункту 5.2.6 після слова "список" доповнити словом "зареєстрованих".

1.3. Підпункти 5.2.6 і 5.2.7 викласти у такій редакції:

"5.2.6. Керівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я України, структурних підрозділів, підприємств, закладів, установ та організацій, що віднесені до сфери управління Міністерства, відповідальні за підготовку та подання матеріалів на апаратну нараду, надають матеріали з поточних питань та питань, передбачених Планом основних організаційних заходів МОЗ України, секретарю колегії не пізніше ніж за три дні до чергового засідання. Всі матеріали підписуються особисто відповідальним керівником. Секретар колегії контролює своєчасність подання матеріалів, перевіряє правильність їх оформлення.

5.2.7. Учасникам апаратної наради матеріали з питань, передбачених Планом основних організаційних заходів МОЗ України, надаються керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я України, структурних підрозділів, підприємств, закладів, установ та організацій, що віднесені до сфери управління Міністерства, не пізніше ніж за два дні до її проведення".

2. Першому заступнику Міністра, заступнику Міністра, заступнику Міністра - керівнику апарату, керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я України, структурних підрозділів МОЗ, підприємств, закладів та установ, що належать до сфери управління Міністерства, забезпечити дотримання вимог пункту 5.2 Регламенту роботи апарату МОЗ України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали