ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2011 року N 1357

Про внесення змін до рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31.03.2011 р. N 395

Відповідно до Закону України "Про електронний цифровий підпис", Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" та з метою впровадження механізму подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Викласти у новій редакції інформаційний лист Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо порядку подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затверджений рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31.03.2011 р. N 395 (Лист N 395) (додається).

2. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Піскун Н. С.) забезпечити опублікування рішення відповідно до законодавства.

3. Адміністративно-господарському департаменту (Голощук А. М.) забезпечити оприлюднення рішення, відповідно до Порядку функціонування та інформаційного наповнення веб-порталу ДКЦПФР, на веб-сайті Комісії.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 20 вересня 2011 р. N 40

 

Додаток

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Щодо порядку подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

З прийняттям рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13.05.2011 р. N 492 "Про затвердження Положення про подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" (Положення N 492), затвердженого в Міністерстві юстиції України 25.06.2011 р. за N 789/19527 (далі - Положення), у професійних учасників фондового ринку існує можливість здійснювати подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) із застосуванням засобів електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) відповідно до вимог законодавства.

Статтею 3 Закону України "Про електронний цифровий підпис" визначено правовий статус ЕЦП, згідно якого ЕЦП прирівнюється до власноручного підпису (печатки).

З метою запровадження електронного документообігу відповідно до законів України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронний цифровий підпис", Типового порядку здійснення електронного документообігу в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1453, Комісія здійснює відповідні заходи із запровадження механізму подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до Комісії.

Професійним учасникам фондового ринку надається можливість у 2011 році здійснювати подання до Комісії адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів, використовуючи програмно-технічні комплекси суб'єктів електронного документообігу відповідно до Положення (Положення N 492).

Поряд з цим, у професійних учасників фондового ринку залишається можливість здійснювати подання до Комісії адміністративних даних та інформації також і у паперовій формі та/або електронній формі, тобто способом, передбаченим діючими на сьогодні нормативно-правовими актами Комісії щодо складання та подання адміністративних даних та інформації до Комісії.

Професійні учасники фондового ринку при поданні адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до центрального апарату Комісії, у частині вимог щодо переліку, складу, термінів та порядку подання адміністративних даних, повинні керуватись:

Положенням про порядок складання адміністративних даних депозитарними установами, що здійснюють депозитарну діяльність зберігача цінних паперів, та подання відповідних документів до Комісії, затвердженого рішенням Комісії від 17 січня 2006 р. N 4 (із змінами і доповненнями);

Положенням про порядок складання та надання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами, затвердженого рішенням Комісії від 08.06.2004 р. N 279 (із змінами і доповненнями);

Положенням про порядок оприлюднення інформації та надання адміністративних даних щодо здійснення діяльності організаторами торгівлі, затвердженого рішенням Комісії від 11.06.2002 р. N 212 (із змінами і доповненнями);

Положенням про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення депозитарної діяльності депозитарієм цінних паперів та подання відповідних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Комісії від 31.08.2004 р. N 371 (із змінами і доповненнями);

Положенням про порядок складання та розкриття інформації компанією з управління активами про результати діяльності та розрахунок вартості чистих активів інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів), затвердженого рішенням Комісії від 01.08.2002 р. N 216 (із змінами і доповненнями);

Положенням про порядок надання адміністративних даних особою, що здійснює управління активами недержавного пенсійного фонду (відкритого, корпоративного, професійного), затвердженого рішенням Комісії від 11.08.2004 р. N 340 (із змінами і доповненнями);

Положення про порядок подання інформації щодо фінансових показників діяльності осіб, які здійснюють діяльність з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами), затвердженого рішенням Комісії від 04.10.2005 р. N 520 (із змінами і доповненнями).

Інструкція та Положення про подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Комісії (Положення N 492) розміщені на офіційних сайтах Комісії та визначеного Комісією АЦСК ПАТ "НДУ".

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали