ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ята сесія

РІШЕННЯ

від 30.03.2011 р. N 75

Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради від 15.12.2010 р. N 13 та затвердження змін до Положення Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення другої сесії міської ради від 15.12.2010 р. N 13 "Про зміну найменування Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування та затвердження Положення, Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання в новій редакції" (Рішення N 13):

1.1. замінити по тексту додатка 2 до рішення слова: "управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради" на слова: "управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров'я Хмельницької міської ради" у відповідних відмінках;

1.2. затвердити зміни до Положення Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Давиденка Г. М. та управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення.

 

Міський голова  

С. Мельник 

 

Додаток
до рішення Хмельницької міської ради
30.03.2011  N 75 

Зміни до ПоложенняХмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Рішення N 13)

(додаток є невід'ємною частиною Положення)

1. Абзац 1 пункту 6 викласти в наступній редакції:

"Положення та структура територіального центру за пропозицією управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров'я Хмельницької міської ради, затверджується рішенням сесії Хмельницької міської ради";

2. абзац 3 пункту 6 викласти в наступній редакції:

"Територіальний центр підзвітний і підконтрольний Хмельницькій міській раді, підпорядкований управлінню праці, соціального захисту населення і охорони здоров'я Хмельницької міської ради";

3. абзац 1 пункту 7 викласти в наступній редакції:

"Методичне забезпечення діяльності територіального центру здійснює Мінпраці, контроль за забезпеченням його діяльності - Головне управління праці та соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації, координацію та організаційно-методичне забезпечення - управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров'я Хмельницької міської ради".

 

Секретар
міської ради
 

В. Лесков 

Начальник управління праці
та соціального захисту населення
 

С. Воронецький 

Начальник Хмельницького міського
територіального центру соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)
 

М. Крентовський 

    
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали