КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 143/6359

Про внесення змін до рішення Київради "Про надання та вилучення земельних ділянок" від 19.08.99 N 5/491

У зв'язку із зверненням акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" від 28.01.2011 N Д 08/609, керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про оренду землі" та Земельним кодексом України, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до пункту 4 рішення Київської міської ради від 19.08.99 N 5/491 "Про надання та вилучення земельних ділянок" та викласти його в такій редакції:

"4. Затвердити проект відведення земельної ділянки Акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва, експлуатації та обслуговування насосної станції на тепломережі N 4 від ТЕЦ-6 на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва.

Передати акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго", за умови виконання додатка 4 до рішення Київської міської ради від 19.08.99 N 5/491, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,57 га для будівництва, експлуатації та обслуговування насосної станції на тепломережі N 4 від ТЕЦ-6 на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування".

2. Внести зміни до додатка 4 до зазначеного рішення Київської міської ради та викласти його в такій редакції:

"1. Акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго":

1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

1.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

1.5. Питання майнових відносин вирішувати у встановленому порядку".

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали