КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1006/7242

Про внесення змін до рішення Київради від 10.11.2011 N 599/6835 "Про створення тимчасової контрольної комісії з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, дотримання правил благоустрою та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 16 Регламенту Київради (Рішення N 383/5770), враховуючи звернення голови постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг від 19.12.2011 N 29/286-88 Сенчука В. В., Київська міська рада вирішила:

1. Увільнити від виконання обов'язків голови тимчасової контрольної комісії з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, дотримання правил благоустрою та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року Сенчука В. В.

2. Обрати Самохіна О. Ю. головою тимчасової контрольної комісії з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, дотримання правил благоустрою та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

3. У пункті 2 рішення Київради від 10.11.2011 N 599/6835 "Про створення тимчасової контрольної комісії з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, дотримання правил благоустрою та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року":

- позицію "Сенчук Василь Володимирович - голова тимчасової контрольної комісії, депутат Київської міської ради;" замінити позицією "Самохін Олексій Юрійович - голова тимчасової контрольної комісії, депутат Київської міської ради;";

- позицію "Самохін Олексій Юрійович - депутат Київської міської ради;" виключити.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали