КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 192/6408

Про внесення змін до рішення Київради від 14.07.2011 N 382/5769 "Про Положення про постійні комісії Київської міської ради"

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 26, статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи спільне звернення голів постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту та постійної комісії Київради з питань освіти та науки від 05.10.2011 N 29/279/876-362, Київська міська рада вирішила:

1. Внести у додаток до рішення Київради від 14.07.2011 N 382/5769 "Про Положення про постійні комісії Київради" (Положення N 382/5769) такі зміни:

1.1. Частину шосту статті 5 викласти в такій редакції:

"6. Постійна комісія Київради з питань гуманітарної політики вивчає, попередньо розглядає, бере участь у підготовці та готує проекти рішень Київради, надає висновки та рекомендації, здійснює контроль за виконанням рішень ради, її виконавчого органу з питань:

1) охорони здоров'я (включаючи питання діяльності закладів охорони здоров'я, забезпечення населення медико-санітарною допомогою);

2) соціального захисту населення (включаючи питання діяльності закладів соціального захисту населення, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі в питанні побутового обслуговування);

3) медичного страхування;

4) санітарно-епідемічного забезпечення населення;

5) материнства та дитинства (включаючи питання соціального захисту дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, у школах-інтернатах, дитячих будинках, у тому числі сімейного типу, осіб, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку і не можуть навчатися в масових навчальних закладах, надання громадянам пільг на утримання дітей у школах-інтернатах, а також щодо оплати харчування дітей у школах (групах з подовженим днем);

6) зайнятості населення та заходів щодо соціального захисту населення від безробіття;

7) соціального захисту працівників галузі охорони здоров'я та соціального захисту населення;

8) діяльності закладів освіти та науки;

9) діяльності позашкільних навчальних закладів;

10) організації відпочинку дітей, оздоровлення та санаторно-курортного лікування;

11) розвитку освіти у місті Києві;

12) науково-освітніх інновацій та моніторингу освіти;

13) науки, науково-технічної діяльності, інноваційної діяльності, розвитку високих технологій;

14) інтелектуальної власності;

15) соціального захисту дітей дошкільного та шкільного віку, студентської молоді, педагогічних, наукових, інших працівників закладів та установ освіти і науки м. Києва.".

1.2. Частину п'ятнадцяту статті 5 вважати такою, що втратила чинність.

2. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали