КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 17 лютого 2011 року N 10/5397

Про внесення змін до рішення Київради від 15.07.2010 N 1273/4711 "Про затвердження Міської цільової програми підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу"

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (зі змінами та доповненнями) Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до рішення Київради від 15.07.2010 N 1273/4711 "Про затвердження Міської цільової програми підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (із змінами та доповненнями), а саме:

1.1. Пункт 1 рішення викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Міську цільову програму підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Програма), що додається".

1.2. Міську цільову програму підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затверджену рішенням Київради від 15.07.2010 N 1273/4711, викласти в редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київради з питань сім'ї, молоді та спорту.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
17.02.2011 N 10/5397 

МІСЬКА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА
підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Вступ

Міська цільова програма підготовки та проведення у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Програма) розроблена відповідно до завдань і заходів Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 (зі змінами та доповненнями), для своєчасної та якісної підготовки інфраструктури міста згідно з вимогами УЄФА та Угоди з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу (рішення Київради від 08.02.2007 N 61/722).

Чемпіонат Європи 2012 року з футболу, фінальна частина якого буде проведена в Україні та Польщі, потребує від кожного приймаючого міста найвищого рівня підготовки до такого масштабного заходу.

Підготовка до ЄВРО-2012 - це, в першу чергу, досконала інфраструктура міста, здатна в повній мірі задовольнити потреби не тільки жителів самого міста, а й численної кількості гостей та вболівальників, які будуть прибувати на матчі.

У 2012 році протягом трьох тижнів в Україні відбудеться 16 футбольних матчів. Згідно з тендерною заявкою проведення відкриття ЄВРО-2012 заплановано у Варшаві, а фінал - у Києві.

Мета Програми

Мета цієї Програми полягає у створенні правових, соціальних, економічних та організаційних умов для успішного проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - чемпіонат).

Шляхи реалізації завдань і заходів з підготовки та проведення чемпіонату

Враховуючи вимоги УЄФА, для досягнення зазначеної мети необхідно:

- вдосконалити стан об'єктів спортивної інфраструктури;

- забезпечити виконання плану розвитку аеропортів;

- привести у відповідність до Плану мобільності транспортну інфраструктуру та систему управління транспортом;

- забезпечення організації розміщення гостей міста;

- забезпечення належного рівня безпеки та правопорядку;

- підготувати відповідну медичну інфраструктуру;

- забезпечення належного рівня системи енергопостачання та комунальних послуг;

- забезпечення високого рівня туристичної інфраструктури;

- забезпечення належного рівня системи закладів харчування та торгівлі;

- забезпечення інформаційного супроводу турніру - промоційна діяльність;

- планування та організація офіційної фан-зони УЄФА ЄВРО-2012;

- забезпечити підготовку волонтерів;

- створити для вболівальників у м. Києві атмосферу футбольного свята.

Прогнозні обсяги та джерела фінансування завдань та заходів, передбачених Програмою, наведені у паспорті (додаток 1).

Спортивна інфраструктура

Одним із важливих етапів підготовки м. Києва до чемпіонату є реконструкція стадіону Національного спортивного комплексу "Олімпійський" - центральної спортивної арени країни.

Замовник будівництва: Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Генеральний проектант: "GMP Generalsplanunggesellshaft GmBH".

Підрядна організація: АТ Холдингова компанія "Київміськбуд".

Запланована кількість місць: 69004.

Термін будівництва: грудень 2008 - червень 2011 року.

Обсяги фінансування: 3005,98 млн. грн.

Розроблено концепцію (плани-схеми) облаштування міського простору у 1,5 км зоні НСК "Олімпійський", яка включає в себе такі питання:

• аналіз стану фасадів, що формують простір 1,5 км зони, та рекомендації щодо їх стану;

• аналіз стану покриття пішохідної та проїзної частини вулиць 1,5 км зони та рекомендації щодо усунення недоліків;

• аналіз стану існуючого вуличного освітлення та рекомендації щодо його покращення;

• здійснення обстеження існуючих зелених насаджень та пропозиції щодо їх облаштування;

• аналіз можливих місць розміщення автотранспорту, який прибуває на матчі ЄВРО-2012 на стадіоні НСК "Олімпійський" (згідно з вимогами УЄФА);

• обстеження існуючих МАФів;

• вивчення сучасного стану прохідних просторів та надання  рекомендації щодо їх функціонування під час ЄВРО-2012.

У рамках концепції було відокремлено пріоритетні завдання: виділені перша, друга та третя черги вулиць, які необхідно привести до належного стану.

Так, до першої черги відносяться: вул. Терещенківська, бульв. Шевченка, вул. Басейна, бульв. Лесі Українки, вул. Госпітальна, пров. Щорса, вул. Щорса, пров. Лабораторний, вул. Лабораторна, вул. Літня, вул. Барбюса, вул. Предславинська, вул. Федорова, вул. Червоноармійська, які безпосередньо будуть використовуватися для проходу вболівальників та гостей міста.

З огляду на це планується, що на цих вулицях першочергово буде проведено ремонт доріг та тротуарів, влаштовано безбар'єрне середовище та проведено ремонт та облаштування елементів освітлення вулиць.

Для забезпечення тренувань команд  - учасниць чемпіонату в місті готується 4 базові табори:

- тренувальна база ФК "Оболонь", вул. Північна, 26;

Замовник проекту: ЗАТ "Оболонь".

Термін реалізації проекту: 2008 - 2009 роки.

Потужність: 5,0 тис. глядачів.

Джерела фінансування: кошти замовника.

Вартість проекту: 9,0 млн. грн.

- тренувальна база ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ", Столичне шосе, 45;

Замовник проекту: ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ".

Термін реалізації проекту: 2009 рік.

Потужність: 1,1 тис. глядачів.

Джерела фінансування: кошти замовника.

Вартість проекту: 5,21 млн. грн.

- стадіон "Динамо" ім. В. Лобановського, вул. Грушевського, 3;

Замовник проекту: ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ".

Термін реалізації проекту: 2010 рік.

Потужність: 18,0 тис. глядачів.

Джерела фінансування: кошти замовника.

Вартість проекту: 5,06 млн. грн.

- навчально-тренувальний комплекс ім. В. Баннікова, пров. Лабораторний, 7-а;

Замовник проекту: Федерація футболу України.

Термін реалізації проекту: 2011 рік.

Потужність: 1,5 тис. глядачів.

Джерела фінансування: кошти замовника.

Вартість проекту: 1,0 млн. грн.

Аеропорти

На період чемпіонату очікується, що найбільша кількість вболівальників прибуде авіаційним транспортом, тобто будуть повністю задіяні Міжнародний аеропорт "Бориспіль" як основний та Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) як допоміжний.

ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Замовник будівництва: Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, ДП "МА "Бориспіль".

Термін будівництва: 2007 - 2011 рр.

Обсяги фінансування: 3231,87 млн. грн.

Після реконструкції ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" буде відповідати найвищим вимогам безпеки та якості обслуговування пасажирів та дозволить забезпечити пропускну спроможність до 50500 пас/добу.

КП "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)"

Під час проведення матчів чемпіонату ЄВРО-2012 Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) буде виконувати функції допоміжного аеропорту, особливістю якого є його місце розташування у межах міста та лише у 8 кілометрах від стадіону НСК "Олімпійський" і центру столиці.

Замовник будівництва: Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, Київська міська державна адміністрація.

Термін будівництва: 2008 - жовтень 2011 року.

Обсяги фінансування: 696,43 млн. грн.

Після реконструкції пропускна спроможність Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) становитиме 640 пасажирів на годину (320 на приліт та 320 на відліт).

Транспорт

Дотримуючись вимог УЄФА, розроблено План мобільності м. Києва, згідно з яким буде організовано процес транспортного обслуговування гостей міста під час проведення матчів турніру.

План мобільності м. Києва розроблено на основі методологічних рекомендацій Міністерства транспорту та зв'язку України, погоджено з Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та Департаментом ДАІ МВС України.

Планом мобільності м. Києва визначено цільові групи учасників та гостей турніру з точки зору транспортного обслуговування, опрацьовано характеристики прибуття/від'їзду кожної групи, маршрути між офіційними місцями турніру: стадіоном НСК "Олімпійський", аеропортами "Бориспіль" та "Київ" (Жуляни), залізничним вокзалом, фан-зоною з врахуванням розподілу вболівальників по цільових групах, заходи з організації паркування для НСК "Олімпійський" відповідно до вимог УЄФА, управління дорожнім рухом.

Відповідно до Плану мобільності основними маршрутами пересування гостей міста на ЄВРО-2012 визначено автобусні маршрути "Аеропорт "Бориспіль" - НСК "Олімпійський" та "Аеропорт "Бориспіль" - ст. метро "Бориспільська", які будуть запущені в 2012 році.

З метою забезпечення належної якості перевезень на цих маршрутах та у місті в цілому планується суттєво оновити кількісний та якісний склад наземного транспорту.

Здійснюватиметься організація паркінгів на прилеглій до НСК "Олімпійський" території.

Відповідно до Плану мобільності м. Києва важливим об'єктом транспортної інфраструктури м. Києва при проведенні чемпіонату є комплексна реконструкція лінії швидкісного руху трамваю від вул. Старовокзальної до Великої кільцевої дороги.

Замовник будівництва: КП "Київпастранс".

Генеральний проектувальник: ВАТ "Київпроект".

Закінчення терміну будівництва: 2010 рік.

Кошторисна вартість: 422,8 млн. грн.

Для забезпечення належного транспортного обслуговування передбачається будівництво, реконструкція та ремонт автомобільних доріг комунальної власності м. Києва:

- будівництво під'їзної автомобільної дороги від просп. Червонозоряного поблизу примикання вул. Кіровоградської до аеропорту "Київ" (Жуляни);

- реконструкція просп. Бажана;

- реконструкція вул. Горького;

- реконструкція просп. Перемоги;

- підготовчі роботи для реконструкції транспортної розв'язки на київському півкільці (Жулянський шляхопровід);

- будівництво вул. Здолбунівської на ділянці від Харківського шосе до вул. Тепловозної та на ділянці від залізничних колій до Дніпровської набережної та реконструкція вул. Здолбунівської на ділянці від вул. Тепловозної до залізничних колій;

- будівництво Подільського мостового переходу (від вул. В. Вал до просп. Ватутіна);

- будівництво дороги від Подільського мостового переходу через р. Дніпро до проспекту Ватутіна з будівництвом транспортної розв'язки на примиканні в уроч. Горбачиха до Подільського мостового переходу через р. Дніпро та заїзду з вул. В. Вал через Гавань на ПМП;

- будівництво транспортної розв'язки біля ст. м. "Дніпро";

- будівництво транспортної розв'язки на примиканні просп. Науки до Столичного шосе;

- будівництво подовження Залізничного шосе вздовж залізниці до вул. Любченка з виходом на вул. Боженка.

У грудні 2010 року завершено роботи з будівництва ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від ст. "Либідська" до ст. "Васильківська" та введено в експлуатацію три станції метрополітену - "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська".

Розміщення вболівальників

Готелі

Проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу згідно з вимогами УЄФА передбачає забезпечення високого рівня туристичної інфраструктури, у тому числі організацію розміщення гостей міста, їх харчування та дозвілля.

За вимогами УЄФА Київ має забезпечити для цільових груп УЄФА 7300 номерів у готелях категорій 3 - 4 - 5 зірок, у т. ч.:

1950 номерів у 5-зіркових готелях,

4950 номерів у 4-зіркових готелях,

400 номерів у 3-зіркових готелях.

Офіційним туристичним агентством TUI Travel Plc вже підписано з діючими готелями 75 угод на 6253 номери та тривають переговори з 7 діючими готелями (у тому числі 2 готелі у Київській області).

До чемпіонату планується збудувати та реконструювати 10 готелів загальним фондом майже на 2,0 тис. номерів. З них 5 вже збудовані та мають зовнішнє оздоблення, наразі проводяться роботи по облаштуванню інтер'єрів, інші 5 готелі перебувають на останніх стадіях будівництва.

За 2008 - 2010 роки в Києві вже введено в експлуатацію 12 готелів на 743 номери.

Будівництво, реконструкція готельних комплексів у м. Києві здійснюється виключно за рахунок коштів власників та залучених коштів.

На даний час визначається компанія, що має забезпечити організацію розміщення вболівальників ЄВРО-2012. Ця компанія буде надавати гостям міста повний комплекс послуг з організації розміщення, трансферу та туристичного супроводу. Для розміщення планується залучити всі можливі заклади як у столиці України, так і в межах 70 км зони навколо м. Києва.

Київською міською владою будуть виконані всі вимоги щодо забезпечення розміщення та організації дозвілля великої кількості вболівальників, які очікуються на матчах УЄФА ЄВРО-2012 як у м. Києві, так і навколо нього, та запроваджено легкодоступну систему бронювання номерів.

Медична інфраструктура

Для забезпечення медичною допомогою гостей та вболівальників чемпіонату у м. Києві будуть задіяні 3 багатопрофільні лікарні та 8 спеціалізованих медичних закладів із загальним ліжковим фондом 5475 одиниць, з яких 1250 місць буде використано виключно під час проведення ЄВРО-2012.

Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Олександрійської клінічної лікарні м. Києва (вул. Шовковична, 39/1)

Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління капітального будівництва КМДА.

Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".

Генпідрядник: АТ ХК "Київміськбуд".

Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.

Орієнтовна кошторисна вартість: 66,88 млн. грн.

Реконструкція з розширенням будівель центру інфекційних хвороб (I черга) Олександрівської клінічної лікарні м. Києва (вул. Шовковична, 39/1)

Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.

Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".

Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.

Загальна кошторисна вартість: 165,14 млн. грн.

Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Київської міської клінічної лікарні N 12 (вул. Підвисоцького, 4-а)

Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.

Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".

Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.

Орієнтовна кошторисна вартість: 50,78 млн. грн.

Реконструкція будівлі Київської міської станції швидкої медичної допомоги (вул. Богдана Хмельницького, 37-б)

Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.

Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр". 

Проектна організація: КП ТАМ "Ю. Лосицький".

Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.

Орієнтовна кошторисна вартість: 26,64 млн. грн.

Реконструкція корпусів міської клінічної лікарні N 14 під Київський міський центр крові (вул. Зоологічна, 3)

Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.

Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".

Генеральна проектна організація: АТ "Медінвестпроект".

Генпідрядник: ВАТ "Трест "Київміськбуд-2".

Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.

Орієнтовна кошторисна вартість: 97,12 млн. грн.

Забезпечення належного рівня безпеки та правопорядку

Місто має гарантувати безпеку, правопорядок і громадський порядок у столиці під час проведення чемпіонату, зокрема на НСК "Олімпійський", тренувальних базах, фан-зоні, прес-центрі тощо.

Проведення подібних за масштабами заходів в усьому світі пов'язане зі значними ризиками. Для запобігання потенційним ризикам та загрозам передбачаються, зокрема, заходи:

- створення програмно-технічних комплексів державної чергово-диспетчерської служби допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112;

- будівництво пожежного депо на 6 виїздів на вул. Закревського, 3-а, мікрорайон комунальної зони (перспективне продовження вул. Цвєтаєвої) на житловому масиві Вигурівщина-Троєщина в Деснянському районі м. Києва.

На час проведення чемпіонату на випадок виникнення нештатних ситуацій будуть створені "Кризові групи".

З метою належної організації заходів по евакуації та рятуванню людей, гасінню пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій на об'єктах КП "Київський метрополітен" планується придбати 825 одиниць протигазів та 50 комплектів нош медичних, совкових з комплектацією медичною сумкою.

Відповідно до вимог УЄФА буде реалізована спеціальна програма підготовки волонтерів і стюардів загальною кількістю близько 20 тис. осіб.

Згідно з вимогами Угоди розробляється комплекс заходів щодо запобігання незаконному обігу квитків і несанкціонованій торгівлі ними.

Інформаційна та туристична інфраструктура

Місто Київ дбає про свій імідж, тому буде здійснювати промо-кампанію міста, приймаючого фінал турніру, в рамках підготовки до ЄВРО-2012, яка буде включати виробництво відеофільмів, промо-роликів, довідників, буклетів та поширення цього промо-продукту в усьому світі.

Інформаційна кампанія включає створення у м. Києві на прилеглих територіях за маршрутами руху учасників чемпіонату і туристів належної інформаційної інфраструктури, зокрема:

- створення та забезпечення діяльності медіа-центру для роботи журналістів;

- створення офіційного веб-сайту м. Києва як приймаючого міста;

- розроблення спеціальних туристичних маршрутів, карт, схем, довідників;

- виготовлення та встановлення дорожніх знаків, покажчиків, розташованих за маршрутами руху учасників чемпіонату і туристів тощо.

З метою формування позитивного іміджу Києва як міста - організатора фінальної частини чемпіонату передбачається випуск рекламно-інформаційної друкованої та сувенірної продукції про туристичні можливості міста під гаслом "Київ на шляху до ЄВРО-2012", встановлення інформаційних стендів та туристичних терміналів.

Для гостей міста передбачається випустити довідники підприємств ресторанного господарства та переліки найбільших та найпопулярніших торговельних закладів міста.

Гостям міста будуть запропоновані численні заходи у сфері культури і мистецтва, у тому числі виставки, концерти, фестивалі, музейні експозиції. Під час проведення ЄВРО-2012 планується організувати щорічну загальноміську виставку квітів, проводити численні пісенні та фольклорні фестивалі.

З метою приведення у належний архітектурний стан закладів культури передбачено здійснити реконструкцію будівель на Андріївському узвозі, 20 (а, б) під Київський драматичний театр на Подолі та реставрацію будівлі Київського академічного театру оперети, вул. Червоноармійська, 53/3.

Відповідно до вимог УЄФА здійснюватимуться заходи з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу (екскурсоводи, гіди-перекладачі).

Створення для вболівальників атмосфери футбольного свята

У зв'язку з великою кількістю вболівальників, які очікуються на час матчів ЄВРО-2012, важливим є надання якісних послуг із забезпечення дозвілля та безпеки вболівальників, створення атмосфери футбольного свята.

Для виконання вимог УЄФА планується створення офіційної фан-зони (території вболівальників) у центральній частині міста, на якій зможуть розміститися 70 - 100 тисяч вболівальників.

Від стадіону НСК "Олімпійський" до фан-зони буде створена пішохідна зона. Державні та недержавні охоронні структури будуть забезпечувати безпеку та правопорядок.

На території фан-зони будуть розміщені телеекрани для перегляду матчів чемпіонату, буде забезпечено розміщення місць громадського харчування та санітарних зон. На території фан-зони будуть постійно чергувати оперативні служби - медична допомога, пожежна охорона та інші служби МНС України.

Завдання і заходи

Цією Програмою визначаються основні завдання та заходи з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату в м. Києві.

Перелік основних завдань і заходів з виконання Програми з визначенням обсягів та джерел фінансування наведено у додатку 2, який сформовано на основі гарантій, наданих Київським міським головою щодо своєчасного введення в експлуатацію об'єктів, задіяних при проведенні у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, та пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів.

Завдання та заходи Програми узгоджені з завданнями та заходами Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 (зі змінами та доповненнями), бюджетом та Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік.

Очікувані результати, ефективність Програми

Виконання Програми дозволить забезпечити успішне проведення фінальної частини чемпіонату у м. Києві, створити в столиці сучасну транспортну, інформаційно-телекомунікаційну та соціальну інфраструктуру на рівні європейських стандартів та дасть можливість:

- реконструювати стадіон НСК "Олімпійський" та 4 спортивні тренувальні бази, які відповідатимуть вимогам УЄФА, що дасть змогу проводити змагання будь-якого міжнародного рівня;

- покращити транспортну інфраструктуру міста (розвиток КП "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)", будівництво транспортних розв'язок, автомобільні дороги комунальної власності, метрополітен, автоматизована система управління дорожнім рухом тощо);

- зміцнити матеріально-технічну базу системи охорони здоров'я міста відповідно до вимог УЄФА;

- забезпечити розвиток туристичної інфраструктури (готелі, організація дозвілля гостей, торгівля, туризм тощо);

- створити умови для інтенсивного розвитку вітчизняного підприємництва в усіх галузях економіки та сферах суспільного життя шляхом створення додаткових робочих місць, привабливих для громадян міста;

- залучити вітчизняні та іноземні інвестиції в економіку м. Києва.

Показники очікуваних результатів, які передбачається досягти в результаті реалізації завдань та заходів Програми, наведені у додатку 3.

Обсяги та джерела фінансування

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів, що передбачаються у Державному бюджеті України та бюджеті м. Києва на відповідний рік для виконавців Програми, коштів інвесторів, власних коштів підприємств, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Обсяги фінансування Програми уточнюються під час складання проектів Державного бюджету України та бюджету міста Києва на відповідний рік у межах видатків, що передбачаються для кожного головного розпорядника коштів, відповідального за виконання окремих заходів Програми, та в цілому за   Програмою.

Прогнозні обсяги фінансування на 2008 - 2012 рр. становлять 15878,37 млн. грн., у т. ч. за рахунок:

- державного бюджету - 5426,81 млн. грн.;

- державного бюджету
(функції столиці) - 1804,70 млн. грн.

- місцевого бюджету - 3158,23 млн. грн.;

інших коштів - 5488,63 млн. грн.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради
 

О. Довгий 

 

Додаток 1
до Програми 

ПАСПОРТ
Міської цільової програми підготовки та проведення у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

1. 

Ініціатор розроблення Програми 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

2. 

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми 

Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (зі змінами та доповненнями) 

3. 

Розробник Програми 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

4. 

Співрозробники Програми 

5. 

Замовник (відповідальний виконавець) Програми 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

6. 

Учасники (співвиконавці) Програми 

- Головне управління по фізичній культурі та спорту
- Головне управління транспорту
- Головне управління капітального будівництва
- Головне управління комунального господарства
- Головне управління освіти та науки
- Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення
- Головне управління з питань надзвичайних ситуацій
- Головне управління МВС України в м. Києві
- Головне управління культури і мистецтв
- Головне управління зв'язку, інформатизації та захисту інформації
- Головне управління з питань внутрішньої політики
- Головне управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язку з громадськістю
- Головне управління з питань торгівлі та побуту
- Деснянська районна у м. Києві державна адміністрація 

7. 

Термін реалізації Програми 

2008 - 2012 роки 

8. 

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм) 

Бюджет м. Києва 

9. 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі: 

15878,37 млн. грн. 

9.1. 

Кошти державного бюджету 

5426,81 млн. грн. 

9.2. 

Кошти державного бюджету (функції столиці) 

1804,70 млн. грн. 

9.3. 

Кошти бюджету м. Києва 

3158,23 млн. грн. 

9.4. 

Кошти інших джерел 

5488,63 млн. грн. 

 

Додаток 2
до Програми 

ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ
Міської цільової програми підготовки та проведення у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Найменування завдання 

Найменування показника 

Значення показника 

Найменування заходу 

Головний розпорядник бюджетних коштів, інвестор 

Джерела фінансування 

Прогнозні обсяги фінансування, млн. гривень 

усього 

за роками 

усього 

за роками 

2008 

2009 

2010 

2011 

2012 

2008 

2009 

2010 

2011 

2012 

1. Будівництво нових та реконструкція діючих стадіонів для проведення в Україні матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - чемпіонату) 

  

  

  

  

  

  

  

Облаштування та благоустрій міського простору 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

402,87 

  

  

  

402,87 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

402,87 

  

  

  

402,87 

  

  

  

  

  

  

  

  

в тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Розробка планів-схем облаштування та благоустрою міського простору 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

Площа проїзної частини доріг, тис. м кв.
Площа тротуару, тис. м кв. 

225,2 

  

  

  

225,2 

  

Ремонт проїзноїї частини вулиць, тротуарів у межах 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

114,2 

  

  

  

114,2 

  

Місцеві бюджети 

89,50 

  

  

  

89,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

89,50 

  

  

  

89,50 

  

  

  

  

  

  

  

  

Перекладка теплових мереж у межах 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" (вул. Л. Українки, вул. Горького) 

Головне управління палива, енергетики, енергоефективності та енергозабезпечення АЕК "Київенерго" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

10,96 

  

  

  

10,96 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

10,96 

  

  

  

10,96 

  

  

  

  

  

  

  

  

Перекладка газових мереж у межах 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозабезпечення ВАТ "Київгаз" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

3,50 

  

  

  

3,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

3,50 

  

  

  

3,50 

  

  

  

  

  

  

  

  

Перекладка інженерних мереж водопостачання та водовідведення у межах 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

Головне управління комунального господарства ВАТ "АК "Київводоканал" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

13,00 

  

  

  

13,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

13,00 

  

  

  

13,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

Перекладка електромереж у межах 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

Головне управління транспорту та зв'язку, КП "Київміськсвітло" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

15,28 

  

  

  

15,28 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

15,28 

  

  

  

15,28 

  

  

  

  

  

  

  

  

Ремонт, реконструкція, відновлення та впорядкування зелених насаджень на території, прилеглій до НСК "Олімпійський" 

Головне управління екології та охорони природних ресурсів 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

89,56 

  

  

  

89,56 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

89,56 

  

  

  

89,56 

  

Заміна колон світлофорів, од.

50  

  

  

  

50  

  

Ремонт діючих та впровадження нових технічних засобів регулювання дорожньо-транспортного руху на проїзних частинах вулиць 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Заміна державних знаків, од.

97 

97 

Місцеві бюджети 

1,15 

  

  

  

1,15 

  

Заміна контролерів, од.

11 

11 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

 

  

  

Разом 

1,15 

  

  

  

1,15 

  

  

  

  

  

  

  

  

Капітальний ремонт та облаштування елементів освітлення вулиць 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

Головне управління транспорту та зв'язку,
КП "Київміськсвітло"
 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

49,10 

  

  

  

49,10 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разам 

49,10 

  

  

  

49,10 

  

  

  

  

  

  

  

  

Капітальний ремонт фасадів житлових будинків, покрівель та благоустрій прибудинкових територій до ЄВРО 2012, розташованих у 1,5 км зоні навколо НСК "Олімпійський" (адресний перелік затверджується розпорядженням КМДА) 

Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

50,29 

  

  

  

50,29 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

50,29 

  

  

  

50,29 

  

  

  

  

  

  

  

  

в тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків (у тому числі паспортів ремонту фасадів, покрівель та відновлення окремих архітектурних деталей об'єктів культурної спадщини) 

Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

  

  

  

  

  

  

  

Капітальний ремонт фасадів житлових будинків, покрівель та благоустрій прибудинкових територій до ЄВРО 2012. розташованих у 1,5 км зоні навколо НСК "Олімпійський" (адресний перелік затверджується розпорядженням КМДА) 

Печерська районна у м. Києві державна адміністрація 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

55,73 

  

  

  

55,73 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

55,73 

  

  

  

55,73 

  

  

  

  

  

  

  

  

в тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків (у тому числі паспортів ремонту фасадів, покрівель та відновлення окремих архітектурних деталей об'єктів культурної спадщини) 

Печерська районна у м. Києві державна адміністрація 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

  

  

  

  

  

  

  

Капітальний ремонт фасадів житлових будинків, покрівель та благоустрій прибудинкових територій до ЄВРО 2012, розташованих у 1,5 км зоні навколо НСК "Олімпійський" (адресний перелік затверджується розпорядженням КМДА) 

Шевченківська районна у м. Києві державна адміністрація 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

24,50 

  

  

  

24,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

24,50 

  

  

  

24,50 

  

  

  

  

  

  

  

  

в тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків (у тому числі паспортів ремонту фасадів, покрівель та відновлення окремих архітектурних деталей об'єктів культурної спадщини) 

Шевченківська районна у м. Києві державна адміністрація 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,30 

  

  

  

0,30 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 1, у тому числі: 

402,87 

  

  

  

402,87 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

402,87 

  

  

  

402,87 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

2. Будівництво нових, реконструкція та дооснащення діючих тренувальних баз для забезпечення тренувань команд - учасниць чемпіонату 

Кількість місць на тренувальних базах 

500 

  

500 

  

  

  

Дооснащеиня тренувальної бази ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ", Столичне шосе, 45 

ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

5,21 

  

5,21 

  

  

  

Разом 

5,21 

  

5,21 

  

  

  

Кількість місць на тренувальних базах 

18000 

  

  

18000 

  

  

Реконструкція стадіону "Динамо" імені В. Лобановського, вул. Грушевського, 3 

ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

5,06 

  

  

5,06 

  

  

Разом 

5,06 

  

  

5,06 

  

  

Кількість місць на тренувальних базах 

1500 

  

  

  

1500 

  

Дооснащення навчально-
тренувального комплексу імені В. Баннікова, пров. Лабораторний, 7-а 

Федерація футболу України 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

1,00 

  

  

  

1,00 

  

Разом 

1,00 

  

  

  

1,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

Дооснащення стадіону "Оболонь", вул. Північна, 26 

ЗАТ "Оболонь" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

9,00 

3,00 

6,00 

  

  

  

Разом 

9,00 

3,00 

6,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 2, у тому числі: 

20,27 

3,00 

11,21 

5,06 

1,00 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

20,27 

3,00 

11,21 

5,06 

1,00 

  

3. Проектування будівництво, реконструкція і ремонт аеропортів 

Пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

3200 

  

  

  

3200 

  

Забезпечення розвитку Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

218,40 

79,62 

31,15 

55,00 

52,63 

  

Місцеві бюджети 

61,13 

  

  

1,93 

59,20 

  

Інші джерела 

416,90 

  

  

  

359,80 

57,10 

Разом 

696,43 

79,62 

31,15 

56,93 

471,63 

57,10 

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

Одиниць 

1 

  

  

1 

  

  

Реконструкція штучної злітно-посадкової смуги, руліжних доріжок, місць стоянок повітряних суден, перону Міжнародного аеропорту "Київ" ("Жуляни) 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

215,30 

79,62 

31,15 

51,90 

52,63 

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

215,30 

79,62 

31,15 

51,90 

52,63 

  

Пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

1600 

  

  

  

1600 

  

Будівництво міжнародного терміналу Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

280,80 

  

  

  

280,80 

  

Разом 

280,80 

  

  

  

280,80 

  

Пасажирів на день (10 годин), пікове навантаження під час проведення групових матчів 

1600 

  

  

  

1600 

  

Реконструкція існуючого пасажирського терміналу з привокзальною площею та паркінгом на 200 автомобілів Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

24,94 

  

  

0,94 

24,00 

  

Інші джерела (кошти інвесторів) 

70,10 

  

  

  

13,00 

57,10 

Разом 

95,04 

  

  

0,94 

37,00 

57,10 

  

  

  

  

  

  

  

Оновлення парку спецавтотранспорту 

Головне управління транспорту та зв'язку

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела (кошти інвесторів) 

66,00 

  

  

  

66,00 

  

Разом 

66,00 

  

  

  

66,00 

  

Довжина, км 

7,02 

  

  

  

7,02 

  

Реконструкція периметральної огорожі аеродрому Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни), просп. Повітрофлотський, 79 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

3,10 

  

  

3,10 

  

  

Місцеві бюджети 

3,25 

  

  

0,05 

3,20 

  

Інші джерела (кошти інвесторів) 

  

  

  

  

  

  

Разом 

6,35 

  

  

3,15 

3,20 

  

Одиниць 

1 

  

  

  

1 

  

Реконструкція зовнішніх інженерних мереж під будівництво міжнародного терміналу Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

32,94 

  

  

0,94 

32,00 

  

Інші джерела (кошти інвесторів) 

  

  

  

  

  

  

Разом 

32,94 

  

  

0,94 

32,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 3, у тому числі: 

696,43 

79,62 

31,15 

56,93 

471,63 

57,10 

Державний бюджет 

218,40 

79,62 

31,15 

55,00 

52,63 

  

Місцеві бюджети 

61,13 

  

  

1,93 

59,20 

  

Інші джерела 

416,90 

  

  

  

359,80 

57,10 

4. Будівництво, реконструкція і ремонт залізниць 

  

  

  

  

  

  

  

Заходів по цьому завданню програмою м. Києва не передбачено 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

  

  

  

  

  

  

5. Будівництво, реконструкція, капітальний та поточний ремонт за європейськими стандартами автомобільних доріг загального користування (міжміське сполучення) 

  

  

  

  

  

  

  

Заходів по цьому завданню програмою м. Києва не передбачено 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

  

  

  

  

  

  

6. Облаштування пунктів пропуску через державний кордон України 

  

  

  

  

  

  

  

Заходів по цьому завданню програмою м. Києва не передбачено 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

  

  

  

  

  

  

7. Створення сучасних систем для забезпечення надання послуг громадського транспорту м. Києва та здійснення контролю за безпекою на дорогах, що ведуть до стадіонів 

Кількість одиниць придбаного рухомого складу 

52 

10 

32 

Оновлення парку трамвайних вагонів

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

58,12 

  

  

  

38,00 

20,12 

Державний бюджет (функції столиці)

15,50 

15,50 

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

89,71 

  

15,07 

54,52 

  

20,12 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

163,33 

15,50 

15,07 

54,52 

38,00 

40,24 

Кількість одиниць тролейбусів (кредит ЄБРР) 

185  

  

  

  

160 

25 

Оновлення парку тролейбусів та автобусів, в т. ч. за кошти ЄБРР 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

199,38 

  

  

25,00 

84,38 

90,00 

Кількість автобусів (кредит ЄБРР) 

185 

  

  

  

183 

Місцеві бюджети (в т. ч. за рахунок кредиту) 

199,22 

45,90 

  

0,42 

55,60 

97,30 

Кількість одиниць тролейбусів 

33 

32 

  

  

  

Інші джерела (кредит ЄБРР) 

600,00 

  

  

  

530,62 

69,38 

Кількість одиниць автобусів 

40 

  

  

10 

30 

  

Разом 

998,60 

45,90 

  

25,42 

670,60 

256,68 

Протяжність збудованих та реконструйованих трамвайних та тролейбусних ліній, км 

20,2 

  

  

20,2 

  

  

Комплексна реконструкція лінії швидкісного трамваю від вул. Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

50,00 

  

  

  

50,00 

  

Державний бюджет (функції столиці)

40,00 

  

  

40,00 

  

  

Місцеві бюджети 

316,12 

109,60 

173,70 

32,82 

  

  

Інші джерела 

74,51 

  

  

  

74,51 

  

Разом 

480,63 

109,60 

173,70 

72,82 

124,51 

  

  

  

  

  

  

  

  

Будівництво другої нитки Головного міського каналізаційного колектора (ділянка на території НСК "Олімпійський") 

Укрєвроінфрапроект 

Державний бюджет 

64,60 

  

20,00 

29,40 

15,20 

  

Державний бюджет (функції столиці)

51,60 

31,60 

20,00 

  

  

  

Місцеві бюджети 

9,66 

7,00 

1,08 

1,58 

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

125,86 

38,60 

41,08 

30,98 

15,20 

  

Тисяч метрів квадратних  

572,30 

  

  

161,70

  

410,60 

Будівництво, реконструкція, ремонт автомобільних доріг комунальної власності у м. Києві: 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

4249,81 

  

  

50,00 

2663,81 

1536,00 

Протяжність, кілометрів 

35,0 

  

  

 

12,6 

22,5 

Державний бюджет (функції столиці) 

963,20 

400,00 

  

290,20 

273,00 

  

Місцеві бюджети 

415,24 

209,00 

109,64 

33,60 

63,00 

  

Інші джерела 

44,38 

29,05 

15,33 

  

  

  

Разом 

5672,63 

638,05 

124,97 

373,80 

2999,81 

1536,00 

  

  

  

  

  

  

  

в тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

Тисяч метрів квадратних 

161,7 

  

  

161,7 

  

  

Реконструкція транспортної розв'язки на Московській площі 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

61,80 

  

  

32,50 

29,30 

  

Державний бюджет (функції столиці) 

208,20 

100,00 

  

108,20 

  

  

Місцеві бюджети 

48,92 

32,00 

13,92 

3,00 

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

318,92 

132,00 

13,92 

143,70 

29,30 

  

Протяжність, кілометрів 

4,3 

  

  

  

  

4,3 

Будівництво під'ізної автомобільної дороги від Червонозоряного просп. (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до Міжнародного аеропорту "Київ", (Жуляни) 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

230,70 

  

  

1,50 

189,00 

40,20 

Місцеві бюджети 

1,00 

  

  

  

1,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

231,70 

  

  

1,50 

190,00 

40,20 

Протяжність, кілометрів 

6,4 

  

  

  

  

6,4 

Реконструкція проспекту М. Бажана 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

269,64 

  

  

1,14 

171,00 

97,50 

Місцеві бюджети 

2,43 

0,70 

  

0,73 

1,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

272,07 

0,70 

  

1,87 

172,00 

97,50 

Протяжність, кілометрів 

4,8 

  

  

  

4,8 

  

Будівництво вул. Здолбунівської на ділянці від Харківського шосе до вул. Тепловозної та на ділянці від залізничних колій до Дніпровської набережної та реконструкція вул. Здолбунівської на ділянці від вул. Тепловозної до залізничних колій 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

47,80 

  

  

12,00 

35,80 

  

Місцеві бюджети 

55,62 

8,04 

23,88 

23,70 

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

103,42 

8,04 

23,88 

35,70 

35,80 

  

Протяжність, кілометрів 

3,8 

  

  

  

3,8 

  

Реконструкція вул. Горького 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

109,07 

  

  

0,86 

108,21 

  

Місцеві бюджети 

1,90 

0,90 

  

1,00 

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

110,97 

0,90 

  

1,86 

108,21 

  

Протяжність, кілометрів 

11,8 

  

  

  

  

11,8 

Реконструкція проспекту Перемоги 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

329,60 

  

  

1,00 

205,80 

122,80 

Місцеві бюджети 

3,07 

1,00 

  

1,07 

1,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

332,67 

1,00 

  

2,07 

206,80 

122,80 

  

  

  

  

  

  

  

Підготовчі роботи для реконструкції транспортної розв'язки на Київському півкільці на ділянці КМ-12+240-КМ 14+360 (Жулянський шляхопровід) 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

79,00 

  

  

1,00 

78,00 

  

Місцеві бюджети 

11,81 

0,71 

  

4,10 

7,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

90,81 

0,71 

  

5,10 

85,00 

  

Тисяч метрів квадратних 

84,0 

  

  

  

  

84,0 

Будівництво Подільського мостового переходу (від вул. В. Вал до просп. Ватутіна) 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

1760,00 

  

  

  

1040,30 

719,70 

Державний бюджет (функції столиці) 

672,00 

300,00 

  

182,00 

190,00 

  

Місцеві бюджети 

285,33 

163,49 

71,84 

  

50,00 

  

Інші джерела 

44,33 

29,05 

15,33 

  

  

  

Разом 

2761,71 

492,54 

87,17 

182,00 

1280,30 

719,70 

Протяжність, кілометрів 

4,0 

  

  

  

4,0 

  

Будівництво дороги від Подільського мостового переходу через р. Дніпро до по. Ватутіна з будівництвом транспортної розв'язки на примиканні в уроч. Горбачиха до Подільського мостового переходу через р. Дніпро та заїзду з вул. В. Вал через Гавань на Подільський мостовий перехід 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Київська міська державна адміністрація 

Державний бюджет 

855,00 

  

  

  

386,00 

469,00 

Державний бюджет (функції столиці) 

13,00 

  

  

  

13,00 

  

Місцеві бюджети 

1,00 

  

  

  

1,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

869,00 

  

  

  

400,00 

469,00 

Тисяч метрів квадратних 

59,5 

  

  

  

  

59,5 

Будівництво транспортної розв'язки біля ст. м. "Дніпро" 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

84,50 

  

  

  

84,50 

  

Державний бюджет (функції столиці) 

35,00 

  

  

  

35,00 

  

Місцеві бюджети 

1,75 

1,25 

  

  

0,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

121,25 

1,25 

  

  

120,00 

  

Тисяч метрів квадратних 

245,1 

  

  

  

  

245,1 

Будівництво транспортної розв'язки на примиканні просп. Науки до Столичного шосе 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

179,00 

  

  

  

179,00 

  

Державний бюджет (функції столиці) 

20,00 

  

  

  

20,00 

  

Місцеві бюджети 

1,60 

0,60 

  

  

1,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

200,60 

0,60 

  

  

200,00 

  

Тисяч метрів квадратних 

22,0 

  

  

  

  

22,0 

Будівництво подовження Залізничного шосе вздовж залізниці до вул. Любченка з виходом на вул. Боженка 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

243,70 

  

  

  

156,90 

86,80 

Державний бюджет (функції столиці) 

15,00 

  

  

  

15,00 

  

Місцеві бюджети 

0,81 

0,31 

  

  

0,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

259,51 

0,31 

  

  

172,40 

86,80 

Кількість станцій, од. 

3 

  

  

  

  

Будівництво дільниці Куренівсько-
Червоноармійської лінії метрополітену від станції "Либідська" до станції "Виставковий центр" 

Укрєвроінфрапроект

Мінфін 

Державний бюджет 

400,00 

  

  

55,00 

345,00 

  

Державний бюджет (функції столиці)

664,40 

264,40 

  

400,00 

  

  

Місцеві бюджети 

703,98 

507,21 

151,57 

30,20 

15,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

1768,38 

771,61 

151,57 

485,20 

360,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

Облаштування велосипедних доріжок та організація велопрокату 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

1,00 

  

  

  

1,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

1,00 

  

  

  

1,00 

  

Кількість місць, од 

150 

  

  

  

  

150 

Будівництво наземного паркінгу, вул. Пушкінська, 34-б 

КП "Київтранспарксервіс"

інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

20,38 

  

  

  

15,28 

5,10 

Разом 

20,38 

  

  

  

15,28 

5,10 

Кількість місць, од 

300 

  

  

  

  

300 

Будівництво багатоповерхового наземного паркінгу (I черга), перетин вул. Святошинської та просп. Перемоги 

КП "Київтранспарксервіс" 

інвестор

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

43,20 

  

  

  

32,40 

10,80 

Разом 

43,20 

  

  

  

32,40 

10,80 

Кількість місць, од 

400 

  

  

  

  

400 

Будівництво багатоповерхового наземного паркінгу, просп. Перемоги, 84-а 

КП "Київтранспарксервіс"

інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

33,84 

  

  

  

25,38 

8,46 

Разом 

33,84 

  

  

  

25,38 

8,46 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 7, у тому числі: 

9307,85 

1619,26 

506,39 

1042,74 

4282,18 

1857,28 

Державний бюджет 

5021,91 

  

20,00 

159,40 

3196,39 

1646,12 

Державний бюджет (функції столиці) 

1734,70 

711,50 

20,00 

730,20 

273,00 

  

Місцеві бюджети 

1734,93 

878,71 

451,06 

153,14 

134,60 

117,42 

Інші джерела 

816,31 

29,05 

15,33 

0,00 

678,19 

93,74 

8. Будівництво, реконструкція та переоснащення готелів 

Всього номерів, 

6255 

  

  

888 

4537 

830 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

п'ятизіркових 

515 

  

  

  

258 

257 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

чотиризіркових 

1841 

  

  

492 

1139 

210 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

тризіркових 

3899 

  

  

396 

3140 

363 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Діючі об'єкти, що можуть бути використані для розміщення осіб, акредитованих УЄФА 

Кількість номерів у готелях (готельних комплексах), усього 

4268 

  

  

630 

3275 

363 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Чотиризіркових 

1073 

  

  

450 

623 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Кількість номерів

186 

  

  

  

186 

  

Переоснащення готелю "Київ", вул. М. Грушевського, 26/1 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

8,25 

  

  

5,25 

3,00 

  

Разом 

8,25 

  

  

5,25 

3,00 

  

Кількість номерів 

  

  

  

  

Переоснащення готелю "Паллада - 2002", вул. Набережно-Хрещатицька, п'ятий причал 

Приватне підприємство "Паллада-2002" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

1,00 

  

  

0,20 

0,80 

  

Разом 

1,00 

  

  

0,20 

0,80 

  

Кількість номерів 

28 

  

  

  

28 

  

Переоснащення готелю "Перлина Дніпра", вул. Набережно-Хрещатицька, п'ятий причал 

ТОВ "Перлина Дніпра" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

2,00 

  

  

0,50 

1,50 

  

Разом 

2,00 

  

  

0,50 

1,50 

  

Кількість номерів 

186 

  

  

  

186 

  

Переоснащення готелю "Дніпро", вул. Хрещатик, 1/2 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

100,00 

  

  

50,00 

50,00 

  

Разом 

100,00 

  

  

50,00 

50,00 

  

Кількість номерів 

15 

  

  

  

15 

  

Переоснащення готелю "Червона калина", просп. Ватутіна, парк Дружби Народів 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

2,00 

  

0,40 

0,80 

0,80 

  

Разом 

2,00 

  

0,40 

0,80 

0,80 

  

Кількість номерів 

82 

  

  

  

82 

  

Переоснащення готелю "Салют", вул. Івана Мазепи, 116 

ВАТ "Готель "Салют" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

12,00 

  

  

6,00 

6,00 

  

Разом 

12,00 

  

  

6,00 

6,00 

  

Кількість номерів 

363 

  

  

363 

  

  

Часткова реконструкція готелю "Президент-готель", вул. Госпітальна, 12 

ТОВ "КБ Квадр" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

30,00 

  

  

30,00 

  

  

Разом 

30,00 

  

  

30,00 

  

  

Кількість номерів 

87 

  

  

87 

  

  

Реконструкція центрального входу та холу першого поверху готелю "Національний", вул. Липська, 5 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

27,80 

  

  

27,80 

  

  

Разом 

27,80 

  

  

27,80 

  

  

Кількість номерів 

100 

  

  

  

100 

  

Реконструкція готелю "Хрещатик" з добудовою (з підвищенням категорії комфортності до чотирьох зірок), вул. Хрещатик, 14 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

100,00 

  

  

40,00 

60,00 

  

Разом 

100,00 

  

  

40,00 

60,00 

  

Кількість номерів 

21 

  

  

  

21 

  

Переоснащення готелю на воді "Фараон", Набережне шосе, Дніпровський причал, NN 6 і 7 

Приватне підприємство "Фортуна-XXI" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

0,50 

  

  

0,20 

0,30 

  

Разом 

0,50 

  

  

0,20 

0,30 

  

Тризіркових 

3195 

  

  

180 

2652 

363 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Кількість номерів 

95 

  

  

  

95 

  

Переоснащення готелю "Кооператор", вул. Саксаганського, 53/80 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

0,90 

  

0,30 

0,30 

0,30 

  

Разом 

0,90 

  

0,30 

0,30 

030 

  

Кількість номерів 

378 

  

  

  

378 

  

Переоснащення готелю "Турист", вул. Р. Окіпної, 2 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

2,70 

  

0,30 

1,20 

1,20 

  

Разом 

2,70 

  

0,30 

1,20 

1,20 

  

Кількість номерів 

122 

  

  

122 

  

  

Переоснащення готелю "Дружба", бульв. Дружби народів, 5 

Дочірнє підприємство "Київський туристичний готель "Дружба" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

0,57 

  

0,27 

0,30 

  

  

Разом 

0,57 

  

0,27 

0,30 

  

  

Кількість номерів 

120 

  

  

  

120 

  

Переоснащення готелю "Пролісок", просп. Перемоги, 139 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

40,00 

  

25,00 

  

15,00 

  

Разом 

40,00 

  

25,00 

  

15,00 

  

Кількість номерів 

58 

  

  

58 

  

  

Переоснащення готельного комплексу "Козацький стан", Бориспільське шосе, 18 

ТОВ "Козаки" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

10,00 

  

  

10,00 

  

  

Разом 

10,00 

  

  

10,00 

  

  

Кількість номерів 

14 

  

  

  

14 

  

Переоснащення готелю "Дніпровський", вул. Набережно-Хрещатицька, 10-а, другий причал 

Приватне підприємство "Готель "Дніпровський" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

1,50 

  

  

0,50 

1,00 

  

Разом 

1,50 

  

  

0,50 

1,00 

  

Кількість номерів 

  

  

  

  

Переоснащення готелю "Одиссей", вул. Набережно-Хрещатицька, 10-а, другий причал 

Приватне підприємство "Одиссей" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

1,00 

  

  

0,50 

0,50 

  

Разом 

1,00 

  

  

0,50 

0,50 

  

Кількість номерів 

144 

  

  

  

144 

  

Ремонтні роботи готелю "Експрес", бульв. Т. Шевченка, 38/40-а 

ЗАТ "Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

1,58 

  

0,33 

0,50 

0,75 

  

Разом 

1,58 

  

0,33 

0,50 

0,75 

  

Кількість номерів 

202 

  

  

  

202 

  

Реконструкція майнового комплексу готелю "Київський готель "Мир", просп. 40-річчя Жовтня, 70 

Київська філії ТОВ "Ардена" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

10,00 

  

  

7,00 

3,00 

  

Разом 

10,00 

  

  

7,00 

3,00 

  

Кількість номерів 

400 

  

  

  

400 

  

Реконструкція інженерних систем готелю "Славутич", вул. Ентузіастів, 1 

Приватне підприємство "Базіс-Пром" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

120,37 

  

0,37 

46,03 

73,97 

  

Разом 

120,37 

  

0,37 

46,03 

73,97 

  

Кількість номерів 

30 

  

  

  

30 

  

Поточний ремонт та реконструкція приміщень "Домус-готелю-1", вул. Ярославська, 19 

ТОВ "Домус-готель-1" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела

3,60 

  

0,80 

1,10 

1,70 

  

Разом 

3,60 

  

0,80 

1,10 

1,70 

  

Кількість номерів 

331 

  

  

  

331 

  

Реконструкція готелю "Братислава", вул. А. Малишка, 1 

ПАТ "Готельний комплекс "Братислава" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

50,00 

  

  

25,00 

25,00 

  

Разом 

50,00 

  

  

25,00 

25,00 

  

Кількість номерів

449 

  

  

  

449 

  

Реконструкція номерів та приміщень загального призначення готелю "Русь", вул. Госпітальна, 4 

ТОВ "ЛД-Перспекгвва" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

15,95 

  

4,51 

5,72 

5,72 

  

Разом 

15,95 

  

4,51 

5,72 

5,72 

  

Кількість номерів 

373 

  

  

  

373 

  

Ремонтні роботи у готелі "Україна", вул. Інститутська, 4 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

8,50 

  

  

3,70 

4,80 

  

Разом 

8,50 

  

  

3,70 

4,80 

  

Кількість номерів 

85 

  

  

  

85 

  

Переоснащення готелю "Предслава", вул. Предславинсьна, 51 

Державне підприємство "Предслава" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

0,96 

  

0,30 

0,36 

0,30 

  

Разом 

0,96 

  

0,30 

0,36 

0,30 

  

Кількість номерів 

  

  

  

  

Переоснащення готелю на воді "Русалка", 26 км Столичного шосе 

Приватне підприємство "Сокіл" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

1,00 

  

0,20 

0,30 

0,50 

  

Разом 

1,00 

  

0,20 

0,30 

0,50 

  

Кількість номерів 

173 

  

  

  

  

173 

Реконструкція готелю "Спорт", вул. В. Васильківська, 55-а 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

37,70 

  

  

  

26,40 

11,30 

Разом 

37,70 

  

  

  

26,40 

11,30 

Кількість номерів 

190 

  

  

  

  

190 

Реконструкція номерів готелю "Голосіївський", просп. 40-річчя Жовтня, 93 

ВАТ "Готель "Голосіївський" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

0,60 

  

  

0,20 

0,20 

0,20 

Разом 

0,60 

  

  

0,20 

0,20 

0,20 

Кількість номерів 

19 

  

  

  

19 

  

Реконструкція готелю "Роял Де Парі", вул. Червоноармійська, 5 

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

2,99 

  

  

0,90 

2,09 

  

Разом 

2,99 

  

  

0,90 

2,09 

  

  

Об'єкти, що будуються чи реконструюються та можуть бути використані для розміщення осіб, акредитованих УЄФА 

Кількість номерів у готелях (готельних комплексах), усього 

1987 

  

  

2S8 

1262 

467 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі п'ятизіркових 

515 

  

  

  

258 

257 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Кількість номерів 

258 

  

  

  

258 

  

Будівництво готельного комплексу "Фермонт Готель Київ", вул. Набережно-
Хрещатицька, 1-а 

ТОВ "Ярославів Вал" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

680,00 

130,00 

150,00 

210,00 

190,00 

  

Разом 

680,00 

130,00 

150,00 

210,00 

190,00 

  

Кількість номерів 

257 

  

  

  

  

257 

Будівництво готельно-офісного комплексу "Хілтон" з житловими апартаментами, вул. Т. Шевченка, 28-30 

ТОВ "Міжнародно-
діловий центр" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

860,00 

  

200,00 

200,00 

290,00 

170,00 

Разом 

860,00 

  

200,00 

200,00 

290,00 

170,00 

Чотиризіркових 

768 

  

  

42 

516 

210 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Кількість номерів 

42 

  

  

42 

  

  

Будівництво готельного комплексу, Оболонська набережна, 9 

ЗАТ "Трест "Київміськбуд-1" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

5,50 

  

  

5,50 

  

  

Разом 

5,50 

  

  

5,50 

  

  

Кількість номерів 

35 

  

  

  

35 

  

Будівництво готельного комплексу "Старо", вул. Костянтинівська, 34 

ТОВ "Столиця-центр плюс" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

49,50 

  

18,10 

2,40 

29,00 

  

Разом 

49,50 

  

18,10 

2,40 

29,00 

  

Кількість номерів 

210 

  

  

  

  

210 

Будівництво міжнародного готельно-офісного комплексу "Холідей Інн", вул. Антоновича, 79 

Спільне підприємство "Торонто-Київ" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

570,20 

  

31,90 

61,60 

446,80 

29,90 

Разом 

570,20 

  

31,90 

61,60 

446,80 

29,90 

Кількість 

178 

  

  

  

178 

  

Реконструкція нежитлового будинку під готель "Лейпциг", вул. Прорізна, 24/39 

Дочірнє підприємство "Гранд Плаза" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

192,65 

  

0,60 

77,05 

115,00 

  

Разом 

192,65 

  

0,60 

77,05 

115,00 

  

Кількість номерів 

303 

  

  

  

303 

  

Будівництво адмістративно-
готельного комплексу з підземним паркінгом, вул. Столичне шосе - Академіка Заболотного 

ТОВ "Компанія "Нітеко" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

844,20 

181,00 

122,70 

126,40 

414,10 

  

Разом 

844,20 

181,00 

122,70 

126,40 

414,10 

  

Тризіркових 

704 

  

  

216 

488 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Кількість номерів 

216 

  

  

216 

  

  

Будівництво готельного комплексу "IBIS" з приміщеннями для розміщення Посольства Грузії в Україні, бульв. Т. Шевченка, 25 

ТОВ "Будівельна компанія "Міськбудіввест" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

76,50 

30,00 

31,50 

15,00 

  

  

Разом 

76,50 

30,00 

31,50 

15,00 

  

  

Кількість номерів 

288 

  

  

  

288 

  

Реконструкція виробничого комплексу вул. Предславинська, 35 

ТОВ "КЕРТ" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

61,40 

  

  

11,60 

49,80 

  

Разом 

61,40 

  

  

11,60 

49,80 

  

Кількість номерів 

200 

  

  

  

200 

  

Капітальний ремонт-реконструкція санаторію-профілакторію під готель, вул. М. Юнкерова, 20 

ТОВ "Парк готель" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

40,00 

  

  

14,00 

26,00 

  

Разом 

40,00 

  

  

14,00 

26,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 8, у тому числі: 

3973,42 

341,00 

587,58 

987,91 

1845,53 

211,40 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

3973,42 

341,00 

587,58 

987,91 

1845,53 

211,40 

9. Забезпечення громадського порядку, гарантування безпеки осіб, діяльність яких пов'язана з проведенням чемпіонату, протидія терористичній діяльності 

  

  

  

  

  

  

  

Створення і функціонування системи запобігання та реагування на правопорушення у надзвичайних ситуаціях 

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,00 

  

  

  

1,00 

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

2,00 

  

  

  

1,00 

1,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 9, у тому числі 

2,00 

  

  

  

1,00 

1,00 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,00 

  

  

  

1,00 

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

10. Створення сучасних систем разі виникнення надзвичайних ситуацій 

Кількість об'єктів 

  

  

  

  

Будівництво пожежного депо на вул. Миколи Закревського в 3-а мікрорайоні комунальної зони житлового масиву Вигурівщина-
Троєщина у Деснянському районі 

Деснянська районна у м. Києві державна адміністрація 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

28,77 

  

  

1,00 

23,45 

4,32 

Інші джерела 

0,28 

  

  

0,28 

  

  

Разом 

29,05 

  

  

1,28 

23,45 

4,32 

  

  

  

  

  

  

  

Створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

21,10 

  

  

  

16,10 

5,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

21,10 

  

  

  

16,10 

5,00 

Кількість протигазів, одиниць 

825 

  

  

  

665 

160 

Придбання апаратів захисту органів дихання для потреб метрополітену у м. Києві 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,72 

  

  

  

2,19 

0,53 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

2,72 

  

  

  

2,19 

0,53 

Кількість, одиниць 

50 

  

  

  

50 

  

Придбання нош медичних, совкових в комплекті з медичною сумкою для потреб метрополітену у м. Києві 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,20 

  

  

  

0,20 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,20 

  

  

  

0,20 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 10, у тому числі: 

53,07 

  

  

1,28 

41,94 

9,85 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

52,79 

  

  

1,00 

41,94 

9,85 

Інші джерела 

0,28 

  

  

0,28 

  

  

11. Забезпечення захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів 

  

  

  

  

  

  

  

Заходів по цьому завданню програмою м. Києва не передбачено 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

  

  

  

  

  

  

12. Забезпечення надання необхідних медичних послуг належної якості та доступності 

Кількість ліжок 

120 

  

  

  

120 

  

Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Київської міської клінічної лікарні N 12, вул. Підвисоцького, 4-а 

Головне управління капітального будівництва 

Державний бюджет

  

  

  

  

  

  

Державний бюджет (функції столиці) 

20,00 

  

  

  

20,00 

  

Місцеві бюджети 

30,78 

  

  

0,78 

30,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

50,78 

  

  

0,78 

50,00 

  

Площа надбудови, кв. метрів 

944 

  

  

  

944 

  

Реконструкція будівлі Київської міської станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф, вул. Богдана Хмельницького, 37-б 

Головне управління капітального будівництва 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Державний бюджет (функції столиці) 

25,00 

  

  

  

25,00 

  

Місцеві бюджети 

1,64 

  

  

0,64 

1,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

26,64 

  

  

0,64 

26,00 

  

Кількість автомобілів швидкої медичної допомоги, од. 

30 

  

  

  

30 

  

Закупівля медичного обладнання та автомобілів швидкої медичної допомоги типу "B", "C" для Київської міської станції швидкої медичної допомоги, вул. Богдана Хмельницького, 37-б 

МОЗ

Головне управління охорони здоров'я 

Державний бюджет 

12,00 

  

  

  

12,00 

  

Місцеві бюджети 

22,00 

  

  

  

22,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

34,00 

  

  

  

34,00 

  

Переробка донорської крові/плазми, літрів на рік 

15000/
10000 

  

  

  

15000/
10000 

  

Реконструкція корпусів міської клінічної лікарні N 14 під Київський міський центр крові, вул. Зоологічна, 3 

Головне управління капітального будівництва 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

64,53 

1,70 

0,30 

2,53 

60,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

64,53 

1,70 

0,30 

2,53 

60,00 

  

Кількість одиниць обладнання 

55 

  

  

  

  

55 

Закупівля медичного обладнання та устаткування для закладів охорони здоров'я 

МОЗ

Головне управління 

Державний бюджет 

66,50 

  

  

  

66,50 

  

Місцеві бюджети 

76,20 

6,00 

  

  

30,00 

40,20 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

142,70 

6,00 

  

  

96,50 

40,20 

Кількість ліжок 

230 

  

  

  

230 

  

Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, благоустрій території та протизсувні роботи, вул. Шовковична, 39/1 

Головне управління капітального будівництва 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Державний бюджет (функції столиці) 

25,00 

  

  

  

25,00 

  

Місцеві бюджети 

41,88 

  

  

0,08 

41,80 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

66,88 

  

  

0,08 

66,80 

  

Кількість ліжок 

110 

  

  

  

110 

  

Реконструкції з розширенням будівель центру інфекційних хвороб (I черга) Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, вул. Шовковична, 39/1 

Головне управління капітального будівництва 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

101,83 

2,33 

0,20 

4,30 

95,00 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

101,83 

2,33 

0,20 

4,30 

95,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 12, у тому числі 

487,36 

10,03 

0,50 

8,33 

428,30 

40,20 

Державний бюджет 

78,50 

  

  

  

78,50 

  

Державний бюджет (функції столиці) 

70,00 

  

  

  

70,00 

  

Місцеві бюджети 

338,86 

10,03 

0,50 

8,33 

279,80 

40,20 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

13. Будівництво, реконструкція і ремонт ліній електропередач 

  

  

  

  

  

  

  

Заходів по цьому завданню програмою м. Києва не передбачено 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

  

  

  

  

  

  

14. Створення оптимальних умов для роботи засобів масової інформації та журналістів на основі впровадження найсучасніших інформаційно-
телекомунікаційних технологій
 

Кількість медіа-центрів для роботи журналістів, од. 

  

  

  

  

Створення медіа-центру для роботи журналістів (на 1200 місць) 

Управління преси та інформації 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

23,73 

  

  

  

11,87 

11,86 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

23,73 

  

  

  

11,87 

11,86 

Кількість, од. 

  

  

  

  

Створення офіційного веб-сайту м. Києва як приймаючого міста УЕФА ЄВРО-2012 та його програмний супровід 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,10 

  

  

0,06 

0,03 

0,01 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,10 

  

  

0,06 

0,03 

0,01 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 14, у тому числі: 

23,83 

  

  

0,06 

11,90 

11,87 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

23,83 

  

  

0,06 

11,90 

11,37 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

15. Будівництво, реконструкція та створення у м. Києві та на прилеглих до нього територіях та у населених пунктах, розташованих за маршрутами руху учасників чемпіонату і туристів належної інфраструктури, розроблення спеціальних туристичних маршрутів 

Одиниць 

  

  

  

Створення та забезпечення діяльності туристичних інформаційних центрів та екскурсійних пунктів 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,40 

  

  

  

1,20 

1,20 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

2,40 

  

  

  

1,20 

1,20 

Одиниць 

  

  

  

  

Розроблення спеціальних туристичних маршрутів, карт, схем 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,50 

  

  

  

0,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,50 

  

  

  

0,50 

  

Одиниць 

363 

  

  

  

363 

  

Придбання та встановлення на перехрестях м. Києва дорожніх знаків та інформаційних покажчиків з вказівками найменувань вулиць українською та англійською мовами

c v 

Державний бюджет 

6,00 

  

  

  

6,00 

  

Місцеві бюджети 

5,50 

  

  

  

5,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

11,50 

  

  

  

11,50 

  

Одиниць 

  

  

  

  

Розробка та впровадження автоматизованої системи управління транспортом АСУТ (АСКДР, АСДУ) 

Головне управління транспорту та зв'язку

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

42,79 

13,00 

29,69 

  

0,10 

  

Інші джерела 

149,90 

  

  

  

149,90 

  

Разом 

192,69 

13,00 

29,69 

  

150,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

Будівництво автоматизованої інформаційної системи керування дорожнім рухом на вулично-шляховій мережі м. Києва (інформаційні електронні табло, керовані дорожні знаки, детектори транспорту та метеонагляд) 

Головне управління транспорту та зв'язку 

Державний бюджет 

20,00 

  

  

  

20,00 

  

Місцеві бюджети 

248,27 

51,00 

35,10 

  

5,00 

157,17 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

268,27 

51,00 

35,10 

  

25,00 

157,17 

Одиниць 

120 

20 

  

60 

20 

20 

Встановлення інформаційних стендів, вказівників українською, англійською та іншими мовами 

Головне управління комунального господарства

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

4,17 

0,40 

  

0,37 

1,50 

1,90 

Інші джерела 

1,00 

  

  

  

0,40 

0,60 

Разом 

5,17 

0,40 

  

0,37 

1,90 

2,50 

Одиниць 

50 

10 

  

20 

10 

10 

Створення та забезпечення діяльності туристичних терміналів 

Головне управління комунального господарства
 
Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,85 

0,70 

  

0,75 

0,70 

0,70 

Інші джерела 

0,40 

  

  

  

0,20 

0,20 

Разом 

3,25 

0,70 

  

0,75 

0,90 

0,90 

Одиниць 

23 

  

  

10 

10 

Участь у міжнародних виставково-ярмаркових заходах з метою пропагування м. Києва за кордоном 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,79 

  

  

0,04 

0,35 

0,40 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,79 

  

  

0,04 

0,35 

0,40 

Одиниць 

  

  

Участь у виставково-ярмаркових заходах у м. Києві 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджет 

1,00 

  

  

0,05 

0,45 

0,50 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

1,00 

  

  

0,05 

0,45 

0,50 

Кількість підготовлених фахівців, осіб 

1250 

  

  

415 

415 

420 

Підготовка фахівців туристичного супроводу 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

2,50 

  

  

0,83 

0,83 

0,84 

Разом 

2,50 

  

  

0,83 

0,83 

0,84 

Одиниць 

  

  

Встановлення у центральній частині міста світлових табло з картою міста для туристів, на якій зазначені місця розташування основних об'єктів туристичної інфраструктури 

Головне управління комунального господарства

Інвестор 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

3,50 

  

  

1,00 

1,50 

1,00 

Разом 

3,50 

  

  

1,00 

1,50 

1,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 15, у тому числі: 

491,57 

65,10 

64,79 

3,04 

194,13 

164,51 

Державний бюджет 

26,00 

  

  

  

26,00 

  

Місцеві бюджети 

308,27 

65,10 

64,79 

1,21 

15,30 

161,87 

Інші джерела 

157,30 

  

  

1,83 

152,83 

2,64 

16. Проведення робіт з реставрації та ремонту будівель театрів, музеїв, цирків, концертних організацій, бібліотек та вищих навчальних закладів, що є пам'ятками культурної спадщини, національних заповідників, парків культури і відпочинку 

Кількість місць, одиниць 

354 

  

  

  

  

354 

Реконструкція будівлі Київського драматичного театру на Подолі, Андріївській узвіз, 20-а, 20-6 

Головне управління культури 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети

52,30 

0,40 

  

5,06 

11,00 

35,84 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

52,30 

0,40 

  

5,06 

11,00 

35,84 

 

  

  

  

  

  

  

Реставрація будівлі з технічним переоснащенням і реконструкцією прибудови театрально-
видовищного закладу культури "Київський академічний театр оперети", вул. Червоноармійська, 53/3 (ремонт фасаду театру) 

Укрєвроінфрапроект

Головне управління культури 

Державний бюджет 

82,00 

  

  

  

52,00 

30,00 

Місцеві бюджети 

15,00 

  

  

1,30 

3,00 

10,70 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

97,00 

  

  

1,30 

55,00 

40,70 

  

  

  

  

  

  

  

Проведення реставраційно-
ремонтних робіт пам'ятника - Монумента Незалежності України на Майдані Незалежності 

Головне управління охорони культурної спадщини 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,50 

  

  

  

0,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,50 

  

  

  

0,50 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 16, у тому числі: 

149,80 

0,40 

  

6,36 

66,50 

76,54 

Державний бюджет 

82,00 

  

  

  

52,00 

30,00 

Місцеві бюджети 

67,80 

0,40 

  

6,36 

14,50 

46,54 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

17. Забезпечення випуску сувенірної продукції з національною символікою, путівників, географічних карт різними мовами та їх розповсюдження 

Кіоски, од. 

20 

10 

Відновлення мережі роздрібної торгівлі українськими сувенірами в місцях проживання гостей ЄВРО-2012 

Головне управління з питань торгівлі та побуту 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

5,00 

0,50 

0,25 

0,75 

2,50 

1,00 

Разом 

5,00 

0,50 

0,25 

0,75 

2,50 

1,00 

Тис. од. 

60,96 

  

  

  

49,94 

11,02 

Виготовлення рекламно-
інформаційної продукції про Україну в цілому в рамках чемпіонату (буклети, каталоги, путівники, географічні карти) основними європейськими мовами 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

20,00 

  

  

  

7,57 

12,43 

Інші джерела 

24,15 

  

  

  

8,87 

15,28 

Разом 

44,15 

  

  

  

16,44 

27,71 

Тис. од. 

470 

120 

0,3 

120 

110 

120 

Виготовлення туристично-
інформаційної друкованої та сувенірної продукції про м. Київ 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

5,91 

0,66 

0,07 

0,18 

2,00 

3,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

5,91 

0,66 

0,07 

0,18 

2,00 

3,00 

Тис. од. 

83 

  

  

  

68 

15 

Виготовлення рекламно-
інформаційної друкованої продукції про м. Київ, як Приймаюче місто 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

4,02 

  

  

0,02 

3,00 

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

4,02 

  

  

0,02 

3,00 

1,00 

Тис. од. 

61 

  

  

6,6 

44 

10 

Виготовлення сувенірної продукції м. Києва, як Приймаючого міста 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

4,40 

  

  

0,10 

3,30 

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

4,40 

  

  

0,10 

3,30 

1,00 

Кількість роликів, од.  

55 

  

  

  

40 

15 

Виготовлення промо-роликів про м. Київ, як Приймаюче місто, в тому числі циклу інформаційних сюжетів та документальних фільмів про приймаючі міста чемпіонату Європи з футболу 

Управління преси та інформації

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Кількість радіороликів, од. 

300 

  

  

  

200 

100 

Місцеві бюджети 

5,50 

  

  

  

4,00 

1,50 

Кількість сюжетів, од. 

20 

  

  

  

20 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Кількість фільмів, од. 

  

  

  

  

Разом 

5,50 

  

  

  

4,00 

1,50 

Тис. од. 

14 

  

  

  

6,5 

7,5 

Виготовлення довідників підприємств ресторанного господарства з характеристикою послуг, що надаються, адресами їх розміщення, контактними телефонами тощо, в тому числі на іноземних мовах 

Головне управління з питань торгівлі та побуту 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,50 

  

  

  

0,50 

  

Інші джерела 

1,30 

  

  

  

0,60 

0,70 

Разом 

1,80 

  

  

  

1,10 

0,70 

Комплект одягу, од. 

2700 

  

  

  

700 

2000 

Розробка закладами торгівлі та ресторанного господарства до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 нового форменого одягу для продавців, офіціантів, метрдотелів, кухарів тощо. в т. ч. з символікою ЄВРО-2012 

Головне управління з питань торгівлі та побуту 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,50 

  

  

  

0,50 

  

Інші джерела 

2,70 

  

  

  

0,70 

2,00 

Разом 

3,20 

  

  

  

1,20 

2,00 

Намети, шт. 

35 

  

  

  

30 

Розробка та виготовлення нестандартного торговельного обладнання для облаштування виїзної торговельної мережі 

Головне управління з питань торгівлі та побуту 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

4,50 

  

  

  

0,50 

4,00 

Разом 

4,50 

  

  

  

0,50 

4,00 

Тис. одиниць 

10,5 

  

  

  

5,25 

5,25 

Виготовлення туристичного путівника-довідника, що містить перелік найбільш популярних торговельних закладів м. Києва основними європейськими мовами 

Головне управлінні з питань торгівлі та побуту 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,50 

  

  

  

0,50 

  

Інші джерела 

0,50 

  

  

  

  

0,50 

Разом 

1,00 

  

  

  

0,50 

0,50 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 17, у тому числі: 

79,48 

1,16 

0,32 

1,05 

34,54 

42,41 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

41,33 

0,66 

0,07 

0,30 

21,37 

18,93 

Інші джерела 

38,15 

0,50 

0,25 

0,75 

13,17 

23,48 

18. Забезпечення належної підготовки національної збірної команди України з футболу 

  

  

  

  

  

  

  

Заходів по цьому завданню програмою м. Києва не передбачено 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

  

  

  

  

  

  

19. Створення атмосфери футбольного свята, зокрема шляхом монтажу сучасних великих телевізійних екранів у всіх обласних центрах, курортах, місцях масового відпочинку, фан-зонах 

Одиниць 

  

  

  

  

Облаштування офіційної фан-зони на Майдані Незалежності, в т. ч. проектні роботи, консультаційні послуги 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

9,10 

  

  

0,10 

1,00 

8,00 

Інші джерела 

12,00 

  

  

  

  

12,00 

Разом 

21,10 

  

  

0,10 

1,00 

20,00 

  

  

  

  

  

  

  

Проведення промоційних заходів м. Києва, як Приймаючого міста Турніру 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,05 

  

  

  

1,05 

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

2,05 

  

  

  

1,05 

1,00 

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Виготовлення квіткової клумби Приймаючого міста Києва з встановленням годинника зворотного відліку часу до початку Турніру 

Головне управління екології та охорони природних ресурсів КК "Київзеленбуд" 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,00 

  

  

  

1,00 

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

2,00 

  

  

  

1,00 

1,00 

  

  

  

  

  

  

  

Фотоконкурс серед молоді "Весь фокус у футболі" в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей. Виставка дитячих фото-робіт під час проведення "Карнавалу дитячої творчості" на Майдані Незалежності 

Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,05 

  

  

  

0,05 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,05 

  

  

  

0,05 

  

  

  

  

  

  

  

  

Інформаційно-
роз'яснювальна та іміджева кампанія щодо підготовки та проведення у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

2,47 

  

  

  

1,34 

1,13 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

2,47 

  

  

  

1,34 

1,13 

  

  

  

  

  

  

  

  

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

В рамках святкування Дня Європи встановлення інформаційно-
іміджевого стенду та проведення спортивно-
розважальних заходів за участю Послів міста Києва, як Приймаючого міста УЄФА ЄВРО 2012
 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,40 

  

  

  

0,10 

0,30 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,40 

  

  

  

0,10 

0,30 

  

  

  

  

  

  

  

В рамках святкування Дня Києва встановлення інформаційно-
іміджевого стенду та проведення спортивно-
розважальних заходів за участю Послів міста Києва як Приймаючого міста УЄФА ЄВРО 2012
 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,40 

  

  

  

0,10 

0,30 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,40 

  

  

  

0,10 

0,30 

  

  

  

  

  

  

  

Створення та розміщення плакату м. Києва як Приймаючого міста Турніру 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,10 

  

  

  

0,10 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

0,10 

  

  

  

0,10 

  

Кількість прес-конференцій, брифінгів, круглих столів, од. 

16 

  

  

  

10 

6 

Проведення прес-конференцій, брифінгів, круглих столів 

Управління преси та інформації 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,02 

  

  

  

0,01 

0,01 

Інші джерела 

0,00 

  

  

  

  

  

Разом 

0,02 

  

  

  

0,01 

0,01 

Кількість інтернет-
конференцій, од.
 

8 

  

  

  

6 

2 

Проведення інтернет-
конференцій з містами-партнерами
 

Управління преси та інформації 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,04 

  

  

  

0,03 

0,01 

Інші джерела 

0,00 

  

  

  

  

  

Разом 

0,04 

  

  

  

0,03 

0,01 

Кількість відеомостів, од. 

5 

  

  

  

1 

1 

Проведення відеомостів з приймаючими містами України та Польщі 

Управління преси та інформації 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

0,05 

  

  

  

0,03 

0,02 

Інші джерела 

0,00 

  

  

  

  

  

Разом 

0,05 

  

  

  

0,03 

0,02 

Кількість публікацій (випуск по п'ятницях), од. 

60 

  

  

  

40 

20 

Серія публікацій в друкованих засобах масової інформації з розрахунком на широку аудиторію 

Управління преси та інформації 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

1,46 

  

  

  

0,97 

0,49 

Інші джерела 

0,00 

  

  

  

  

  

Разом 

1,46 

  

  

  

0,97 

0,49 

Кількість відвідувачів 

707000 

  

  

  

  

707000 

Виконання програм підготовки та проведення чемпіонату, зокрема організації дозвілля учасників чемпіонату та туристів (підготовка культурно-
мистецьких програм, організація гастролей творчих колективів, поновлення репертуару театрів) 

Головне управління культури 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

26,00 

0,20 

0,40 

  

2,20 

23,20 

Інші джерела 

15,40 

0,70 

1,00 

  

1,30 

12,40 

Разом 

41,40 

0,90 

1,40 

  

3,50 

35,60 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 19, у тому числі: 

67,02 

0,90 

1,40 

0,10 

6,89 

57,73 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

39,62 

0,20 

0,40 

0,10 

5,59 

33,33 

Інші джерела 

27,40 

0,70 

1,00 

  

1,30 

24,40 

20. Забезпечення вивчення іноземної мови співробітниками правоохоронних органів, МНС, медичними працівниками та працівниками сфери обслуговування. Участь у підготовці стюардів та волонтерів згідно з програмою УЄФА 

Кількість підготовлених, тис. чол.  

12,0 

  

  

  

12,0 

  

Розробка та видання методичного забезпечення для навчання волонтерів та інформаційно-
презентаційних матеріалів 

Головне управління освіти і науки 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

волонтерів 

6,0 

  

  

  

6,0 

  

Місцеві бюджети 

1,10 

  

  

  

1,10 

  

стюардів 

1,0 

  

  

  

1,0 

  

Інші джерела 

1,10 

  

  

  

1,10 

  

лікарів 

1,0 

  

  

  

1,0 

  

Разом 

2,20 

  

  

  

2,20 

  

працівників міліції та інших 

4,0 

  

  

  

4,0 

  

Кількість лінгафонних кабінетів, од. 

  

  

  

  

Матеріально-
технічне забезпечення підготовки та перепідготовки волонтерів, стюардів та інших фахівців 

Головне управління освіти і науки 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

1,50 

  

  

  

1,50 

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

1,50 

  

  

  

1,50 

  

Кількість форми, тис. од. 

5,0 

  

  

  

  

5,0 

Виготовлення спеціальної форми та спорядження для волонтерів 

Головне управління освіти і науки 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

13,50 

  

  

  

3,00 

10,50 

Інші джерела 

13,50 

  

  

  

  

13,50 

Разом 

27,00 

  

  

  

3,00 

24,00 

Кількість підготовлених, тис. осіб 

6,0 

  

  

  

  

6,0 

Практична та мовна підготовка волонтерів, стюардів та інших фахівців 

Головне управління освіти і науки 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

22,20 

  

  

  

10,50 

11,70 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

22,20 

  

  

  

10,50 

11,70 

Кількість палаток, од. 

200 

  

  

  

  

200 

Облаштування місць дислокації волонтерів 

Головне управління освіти і науки 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

1,00 

  

  

  

  

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

1,00 

  

  

  

  

1,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 20, у тому числі: 

53,90 

  

  

  

17,20 

36,70 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

39,30 

  

  

  

16,10 

23,20 

Інші джерела 

14,60 

  

  

  

1,10 

13,50 

21. Створення організаційних те правових умов для залучення інвестицій 

  

  

  

  

  

  

  

Заходів по цьому завданню програмою м. Києва не передбачено 

  

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

  

  

  

  

  

  

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

  

  

  

  

  

  

22. Благоустрій та саночистка міста 

  

  

  

  

  

  

  

Впорядкування, благоустрій та розвиток інфраструктури зони відпочинку "Гідропарк" (в т. ч. каналізування) 

Головне управління капітального будівництва 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

19,50 

  

  

  

18,50 

1,00 

Інші джерела 

  

  

  

  

  

  

Разом 

19,50 

  

  

  

18,50 

1,00 

  

  

  

  

  

  

  

Встановлення громадських вбиралень 

Головне управління комунального господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

1,00 

  

  

  

0,50 

0,50 

Інші джерела 

24,00 

  

  

2,00 

16,00 

6,00 

Разом 

25,00 

  

  

2,00 

16,50 

6,00 

  

  

  

  

  

  

  

Виготовлення табличок з назвою вулиць та номерів будників з обов'язковим дублюванням усіх написів латинськими літерами 

Головне управління житлового господарства 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

25,00 

  

  

  

25,00 

  

Інші джерела 

0,00 

  

  

  

  

  

Разом 

25,00 

  

  

  

25,00 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Разом за завданням 22, у тому числі: 

69,50 

  

  

2,00 

60,00 

7,50 

Державний бюджет 

  

  

  

  

  

  

Місцеві бюджети 

45,50 

  

  

  

44,00 

1,50 

Інші джерела 

24,00 

  

  

2,00 

16,00 

6,00 

РАЗОМ ЗА ПРОГРАМОЮ

 

у тому числі: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

15878,37 

2120,47 

1203,34 

2114,86 

7865,61 

2574,09 

Державний бюджет 

5426,81 

79,62 

51,15 

214,40 

3405,52 

1676,12 

Державний бюджет (функції столиці) 

1804,70 

711,50 

20,00 

730,20 

343,00 

  

Місцеві бюджети 

3158,23 

955,10 

516,82 

172,43 

1048,17 

465,71 

Інші джерела 

5488,63 

374,25 

615,37 

997,83 

3068,92 

432,26 

 

Додаток 3
до Програми 

Фінансування в 2008 - 2010 роках та очікуване фінансування в 2011 - 2012 роках інфраструктурних об'єктів м. Києва щодо підготовки ЄВРО-2012

млн. грн.

  

Фінансування 

Всього 

в т. ч. 

2008 рік, факт. 

2009 рік, факт. 

2010 рік, факт. 

2011 рік, очікуване 

2012 рік, очікуване 

Спортивна інфраструктура 

20,27 

3,00 

11,21 

5,06 

1,00 

  

у т. ч. - інші джерела 

20,27 

3,00 

11,21 

5,06 

1,00 

  

Облаштування та благоустрій міського простору 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" 

402,87 

  

  

  

402,87 

  

у т. ч. - місцевий бюджет 

402,87 

  

  

  

402,87 

  

Розвиток Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) 

696,43 

79,62 

31,15 

56,93 

471,63 

57,10 

у т. ч. - державний бюджет 

218,40 

79,62 

31,15 

55,00 

52,63 

  

- місцевий бюджет 

61,13 

  

  

1,93 

59,20 

  

- інші джерела 

416,90 

  

  

  

359,80 

57,10 

Транспортна інфраструктура 

9654,45 

1644,66 

530,10 

1011,76 

4453,48 

2014,45 

у т. ч. - державний бюджет 

4983,31 

  

  

130,00 

3207,19 

1646,12 

- державний бюджет (функції столиці) 

1683,10 

679,90 

  

730,20 

273,00 

  

- місцевий бюджет 

2021,83 

935,71 

514,77 

151,56 

145,20 

274,59 

- інші джерела 

966,21 

29,05 

15,33 

  

828,09 

93,74 

Інженерні мережі 

125,86 

38,60 

41,08 

30,98 

15,20 

  

у т. ч. - державний бюджет 

64,60 

  

20,00 

29,40 

15,20 

  

- державний бюджет (функції столиці) 

51,60 

31,60 

20,00 

  

  

  

- місцевий бюджет 

9,66 

7,00 

1,08 

1,58 

  

  

Інфраструктура розміщення 

3973,42 

341,00 

587,58 

987,91 

1845,53 

211,40 

у т. ч. - інші джерела 

3973,42 

341,00 

587,58 

987,91 

1845,53 

211,40 

Туристична інфраструктура 

98,59 

2,26 

0,32 

4,09 

42,17 

49,75 

у т. ч. - місцевий бюджет 

53,04 

1,76 

0,07 

1,51 

26,07 

23,63 

- інші джерела 

45,55 

0,50 

0,25 

2,58 

16,10 

26,12 

Безпека та правопорядок 

55,07 

  

  

1,28 

42,94 

10,85 

у т. ч. - місцевий бюджет 

54,79 

  

  

1,00 

42,94 

10,85 

- інші джерела 

0,28 

  

  

0,28 

  

  

Медична інфраструктура 

487,36 

10,03 

0,50 

8,33 

428,30 

40,20 

у т. ч. - державний бюджет 

78,50 

  

  

  

78,50 

  

- державний бюджет (функції столиці) 

70,00 

  

  

  

70,00 

  

- місцевий бюджет 

338,86 

10,03 

0,50 

8,33 

279,80 

40,20 

Інформаційна інфраструктура 

23,83 

  

  

0,06 

11,90 

11,87 

у т. ч. - місцевий бюджет 

23,83 

  

  

0,06 

11,90 

11,87 

Реконструкція театрів 

149,80 

0,40 

  

6,36 

66,50 

76,54 

у т. ч. - державний бюджет 

82,00 

  

  

  

52,00 

30,00 

- місцевий бюджет 

67,80 

0,40 

  

6,36 

14,50 

46,54 

Облаштування офіційної фан-зони та підготовка культурно-мистецьких програм 

67,02 

0,90 

1,40 

0,10 

6,89 

57,73 

у т. ч. - місцевий бюджет 

39,62 

0,20 

0,40 

0,10 

5,59 

33,33 

- інші джерела 

27,40 

0,70 

1,00 

  

1,30 

24,40 

Забезпечення підготовки стюардів, волонтерів тощо 

53,90 

  

  

  

17,20 

36,70 

у т. ч. - місцевий бюджет 

39,30 

  

  

  

16,10 

23,20 

- інші джерела 

14,60 

  

  

  

1,10 

13,50 

Благоустрій та саночистка міста 

69,50 

  

  

2,00 

60,00 

7,50 

у т. ч. - місцевий бюджет 

45,50 

  

  

  

44,00 

1,50 

- інші джерела 

24,00 

  

  

2,00 

16,00 

6,00 

Разом 

15878,37 

2120,47 

1203,34 

2114,86 

7865,61 

2574,09 

у т. ч. - державний бюджет 

5426,81 

79,62 

51,15 

214,40 

3405,52 

1676,12 

- державний бюджет (функції столиці) 

1804,70 

711,50 

20,00 

730,20 

343,00 

  

- місцевий бюджет 

3158,23 

955,10 

516,82 

172,43 

1048,17 

465,71 

- інші джерела 

5488,63 

374,25 

615,37 

997,83 

3 068,92 

432,26 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради
 

О. Довгий 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали