КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2011 року N 14/6230

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.10.2008 N 582/582 "Про впорядкування діяльності у сфері поводження з побутовими відходами (крім токсичних та особливо небезпечних) у м. Києві"

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 1, 20, 21, 351 Закону України "Про відходи", статтею 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", з метою удосконалення системи поводження з відходами в м. Києві Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київської міської ради від 30.10.2008 N 582/582 "Про впорядкування діяльності у сфері поводження з побутовими відходами (крім токсичних та особливо небезпечних) у м. Києві", а саме:

- у пункті 3 слова "шляхом видачі дозволів на право вивезення відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) у м. Києві" виключити;

- вважати такими, що втратили чинність, пункт 5 та додаток 2 до рішення;

- абзац перший пункту 7 замінити двома абзацами такого змісту: "Підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності, власникам або наймачам, користувачам, у тому числі орендарям житлових будинків, земельних ділянок, укладати угоди на вивезення відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) у м. Києві з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснювати оплату таких послуг та забезпечувати роздільне збирання побутових відходів.

Збирання та перевезення побутових відходів здійснюються юридичною особою, яка уповноважена на це органом місцевого самоврядування, спеціально обладнаними для цього транспортними засобами".

У зв'язку із змінами абзац 2 вважати абзацом 3;

- підпункт 12.3 пункту 12 виключити.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали