Додаткова копія: Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 N 2/10 із внесеними змінами

ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 25.07.2018 р. N 44/38

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 N 2/10 із внесеними змінами

Керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про транскордонне співробітництво", постановою Кабінету Міністрів України "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги" від 15.02.2002 N 153, Кредитним договором між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) і Луцькою міською радою по програмі "Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька"; Законом України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", Закон України "Про електронні документи та електронний документообіг", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 23.12.2015 N 2/10 "Про затвердження структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів" (Рішення N 2/10) з внесеними змінами, виклавши пункт 2 рішення в новій редакції: "2. Затвердити загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів у кількості 625 штатних одиниць".

2. Департаменту фінансів та бюджету міської ради (Єлова Л. А.) передбачити в бюджеті міста кошти для забезпечення функціонування управління капітального будівництва, управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, відділу програмно-комп'ютерного забезпечення Луцької міської ради.

3. Відділу обліку та звітності міської ради (Горай С. Г.) фінансування 3-х штатних одиниць управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності міської ради проводити в рамках реалізації грантових проектів у період їх реалізації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту (Федік М. М.), та першого заступника міського голови Недопада Г. В.

 

Секретар міської ради

Г. Пустовіт
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали